Publicat 25 Oct 2007 | Reactualizat 23 Nov 2007 | Expiră 25 Oct 2007

Manager Zonal

50 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Abilitaţi de comunicare, disponibilitate pentru deplasare în teren.

Descrierea jobului

Save Max, companie internationala angajeaza consultanti marketing. Cerinte principale: disponibilitate pentru deplasare in teren, abilităţile de comunicare. Se ofera pachet salarial atractiv si oportunitatea avansarii pe pozitie de Manger Zonal. Considerăm un avantaj cunoaşteria limbii maghiare, slovace şi cehă. Interviul personal îl puteţi stabili pe numărul de telefon 0311.052.878 sau pe adresa de e-mail: bucureşti@savemax.sk

Save Max SRL este o firma internaţională, de marketing şi reclame. Funcţionează deja 10 ani în Europa în ţările precum Slovacia, Cehia, Polonia, Ungaria, Viena, Cairo...

Expirat
Manager Zonal  -  Save Max SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles