Gratis

Manager zonal Timisoara

Global Plast Business

Candidatul Ideal

Recrutam un caracter frumos, intr-o persoana echilibrata, proactiva, orientata spre performanta.

Cerinte:
Pentru consolidarea realizarilor actuale si dezvoltarea directiei de business, cautam o persoana cu:
  • Experienta in FMCG, cu rezultate semnificative;
  • Excelente abilitati de comunicare si persuasiune;
  • Buna cunoastere a tehnicilor de vanzare directa si indirecta, a tehnicilor de negociere;
  • Buna cunoastere a psihologiei clientului;
  • Bune capacitati de planificare si organizare a activitatii echipei de vanzari;
  • Orientare catre rezultate.​

Descrierea jobului

Printre principalele atributii se numara:
- Urmarirea realizarii planului de vanzari lunare, trimestriale, anuale;
- Planificarea si indeplinirea agendei oamenilor din subordine;
- Mentinerea si imbunatirea relatiei profesionale cu clientii strategici ai companiei;
- Formarea une echipe competititive de vanzari dupa criteriile cerute de catre firma;
- Colaboreaza cu celelalte departamente pentru a asigura o relatie de munca cat mai eficienta;
- Realizarea periodica a rapoartelor catre managemetul superior.

Pachet de beneficii oferit:
- Pachet salarial motivant cu parte fixa,comisioane si bonusuri de performanta;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala;
- Tichete de masa in valoare de 40 lei
- Masina de serviciu, laptop, tableta de serviciu, telefon de serviciu;
- Program de lucru Luni-Vineri in intervalul 08:30-17:30, cu o ora pauza de masa inclusa.

Global Plast s-a înființat în anul 2003, operează la nivel național și regional prin 6 depozite cu o suprafață totală de peste 15.000 mp, o echipă de peste 200 de angajați și are un portofoliu de aproximativ 3000 de articole.

Printre acestea se numară mărcile proprii Zorex, Alabala și Papelino popularizate pe site-ul nostru Gospodar.Shop

Tot din anul 2003 am dezvoltat și activitatea de export, produsele noastre fiind deja recunoscute în peste 20 țări din Europa.
Publicat 9 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 9 Mai 2024