MANAGER VÂNZĂRI TEHNIC

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Studii superioare preferabil tehnice sau economice
- Atitudine proactivă și gândire clară
- Abilități manageriale, de comunicare, negociere, organizare, planificare și control, orientare către rezultate
- Cunoștinte medii de limba engleză
- Abilități crescute de lucru în Pachetul MsOffice

Descrierea jobului

- Coordonează și supervizează activitatea Departamentului Vânzări tehnic (garanții; relații cu clienții; vânzări scule; consultanță proiecte fonduri europene)
- Analizează, descoperă și implementează metodele cele mai eficiente de lucru în cadrul fiecărei activități din departament
- Setează obiectivele și indicatorii de performanță pentru membrii echipei
- Participă la diferite proiecte lansate de departament

Autonet Import România este furnizorul numărul unu de produse și servicii destinate profesioniștilor din domeniul auto din țara noastră. Echipa este elementul principal al succesului companiei, astfel că dezvoltarea profesională și personală a reprezentat mereu o prioritate pentru Autonet Import. De aceea, compania fondată acum 25 de ani, înregistrează o cifră de afaceri de peste 300 de milioane de euro, cu o echipă de 1300 de angajați și un portofoliu care include peste 200 de mărci.

Publicat 3 nov. 2021 Reactualizat 1 dec. 2021 Expiră 3 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos