Publicat 29 Dec 2020 | Reactualizat 26 Ian 2021 | Expiră 29 Ian 2021

MANAGER VANZARI SI MARKETING

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii universitare;
Experienta relevanta in vanzari si in marketing constituie avantaj;
Experienta in domeniul constructiilor constituie avantaj;
Bune capacitati de negociere si comunicare;
Experienta in intretinerea relatiei cu clientul(prezentari, intalniri, propuneri, rapoarte, contracte);
Cunostinte solide de operare calculator - MS Office, Internet; pasiune pentru digitalizare
Cunostinte la nivel mediu sau avansat de limba engleza;
Foarte buna capacitate de analiza, sinteza, interpretare, dorinta de invatare;
Receptivitate, intuitie, spirit inovativ, spirit de echipa;
Perseverent, ordonat, organizat, corect, tenace si motivat de rezultat;
Atitudine principiala in relatiile cu oamenii/clientii, integritate;
Disponibilitate la program flexibil.

Descrierea jobului

Asigura/participa la managementul compartimentului de marketing - vanzari;
Prospecteaza piata, realizeaza fise de evaluare a preturilor/ofertelor din piata si face analize comparative pentru preturile/serviciile oferite de companie;
Realizeaza, trimite, prezinta ofertele de produse/servicii;
Initieaza si intretine relatia cu clientul(prezentari, intalniri, negocieri, propuneri, rapoarte, contracte, urmarire client pentru incasari, pastrarea relatiilor cu clientii postvanzare, pastrarea relatiilor cu potentialii clienti);
Administreaza site-ul firmei privind partea de prezentare si promovare a produselor companiei;
Initiaza si deruleaza campaniile de promovare si publicitate;
Realizeaza materialele de prezentare produse/servicii, centralizatoare si orice orice alte materiale necesare activitatii sale sau cerute de management;
Intocmeste raport saptamanal/lunar de activitate si un plan de actiune pentru luna care urmeaza;
Colaboreaza cu toate celelalte departamente din companie.

OFERTA:
Mediu organizational favorabil dezvoltarii profesionale, cu posibilitati reale de avansare in cariera.
Se acorda un pachet salarial motivant, in acord cu performanta profesionala, cu evolutia si competenta acumulata.

ALBER HOLDING este o societate de management si consultanta manageriala in domeniul dezvoltarii de proiecte imobiliare care coordoneaza parteneriate cu dezvoltatori pentru realizarea de proiecte imobiliare rezidentiale, industriale si comerciale, in diferite orase din Romania.
In prezent recruteaza personal pentru grupul de firme care dezvolta proiecte imobiliare in Timisoara.

Expirat
MANAGER VANZARI SI MARKETING  -  S.C. ALBER HOLDING MANAGEMENT S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles