Gratis

Manager Vanzari divizia Nestle Professional

SC PERPETUUS DISTRIBUTION SRL

Candidatul Ideal

Cunosti piata si industria FMCG si ai experienta profesionala in vanzari de minim 2 ani
Ai gandire strategica si capacitatea de a lucra cu numere
Ai abilitati excelente de comunicare, negociere si persuasiune
Relationezi usor cu oamenii si iti place sa lucrezi in echipa
Ai carnet de conducere categoria “B”
Esti ambitios, dinamic si proactiv
Pui pasiune in ceea ce faci si esti orientat catre rezultate
Cauti consecventa la locul de munca
Disponibilitate de a calatori si de a activa in conditii de stres si cu deadline-uri stranse
Ai cunostinte de sistem de operare MS Office – nivel mediu.

Descrierea jobului

Identificarea si prospectarea potentialilor clienti
Monitorizarea pietei, promovarea produselor si serviciilor companiei
Consilierea clientilor in alegerea produselor potrivite
Intocmirea si urmarirea ofertelor comerciale
Administrarea si dezvoltarea relatiilor de lunga durata cu clientii
Coordonarea, motivarea si supervizarea echipei din subordine
Analiza rapoartelor de vanzari

Pachet salarial motivant, format din salariu fix si bonusuri in functie de performanta
Oportunitati de dezvoltare profesionala si avansare in cadrul companiei
Traininguri si suport permanent pentru a-ti dezvolta abilitatile de vanzare
Mediu de lucru dinamic si prietenos
Program flexibil de lucru
Masina de servici
Telefon
Laptop

Perpetuus Distribution este o firma de distributie pentru produse de tip FMCG , structurata pe mai multe divizii (bauturi alcoolice si non-alcoolice, food, tabac). Activam in sistem pre sales si van sales, in judetele Vaslui, Iasi,Suceava. Furnizorii (parteneri) reprezentati in aceste judete sunt companii importante in domeniile lor de activitate, printre care enumeram : British American Tobacco, Coca-Cola, Bergenbier,Philip Morris, HTS, Cotnari, Rovinex, Hell, BDG, PPD, Alexandrion, Grandis, Intersnack, Kandia, Sano Vita, Pambac, Scotti, Merlins, s.a.
Publicat 28 Febr. 2024 Reactualizat 27 Mart. 2024 Expiră 29 Mart. 2024