Gratis

Manager Vanzari Bacau

CONFIDENTIAL - 3 poziții

Candidatul Ideal

Ce ne dorim de la tine:
  • Experienţă dе lucru în vânzări şi coordonarea unei echipe; Experienţă şi cunoştinţe în tehnici dе vânzare;
  • Abilitatea dе a gestiona performanța individuală şi cea a echipei pentru atingerea obiectivelor setate;
  • Abilitatea dе a conduce procesul dе vânzare livrând servicii excelente clienţilor;
  • Bune abilităţi comerciale, analitice și dе soluționare a problemelor;
  • Excelente abilităţi dе comunicare;
  • Abilitatea dе a conduce, susține și motiva oamenii;
  • Abilitatea dе a identifica şi dezvolta talente;
  • Permis dе conducere.

Descrierea jobului

Iată ce vei face:
  • Vei coordona și susține echipa în vederea atingerii obiectivelor de business;
  • Vei dezvolta strategii de prospectare și vânzare în vederea atragerii de noi clienţi şi menținerii celor existenţi;
  • Vei recruta și dezvolta oamenii pe care îi ai în echipă, asigurând o performanță durabilă;
  • Vei oferi în mod constant coaching pentru creşterea performanţei, feedback şi suport pentru fiecare membru din echipă pentru îmbunătăţirea rezultatelor;
  • Împreună cu еchipа tа dе reprezentanți dе vânzări și coordonatori de vânzări, vei implementa planul de creștere a numărului de clienți pe zona pe care o gestionezi;
  • Te vei asigura că procesele de încasare a ratelor la domiciliul clienților se realizează la aceleași standarde de calitate în toată aria ta de responsabilitate, menținând astfel un portofoliu de clienți de calitate;
  • Te vei asigura că sunt respectate şi aplicate regulamentul şi politicile interne ale companiei;
  • Te vei asigura că obiectivele, procesele sau schimbările din cadrul organizației sunt înțelese și îndeplinite de toţi membrii echipei.
Iată beneficiile pe care le vei avea:
  • Bonus din vanzari
  • Autoturism de serviciu;
  • Asigurare de accident;
  • Un abonament medical la una dintre clinicile colaboratoare
  • Tichete de masă, cu o valoare de 30 lei per tichet;
  • 21 de zile de concediu,
  • Jumătate de zi liberă acordată cu ocazia zilei tale de naștere;
  • Beneficii financiare acordate pentru evenimente deosebite;
  • Reduceri la diverși parteneri

Te vei bucura și de programe de dezvoltare personală și profesională:
  • Program de induction
  • Program de mentoring
  • Programe de recunoaștere a performanței
  • Program de wellbeing: acțiuni și evenimente de conectare și socializare;
  • Traininguri și oportunități de dezvoltare
Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 15 Mai 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.