MANAGER SPA

CONFIDENTIAL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Experienta de minim trei ani pe o pozitie similara;
  • Interactiune foarte buna cu clientii;
  • Cunostinte temeinice privind aparatura din dotarea centrului SPA;
  • Abilitati de leadership si de lucru in echipa;
  • Energic, responsabil, rezistent la stress si la efort, onest, serios, stabil.

Descrierea jobului

  • Coordoneaza, organizeaza si controleaza activitatea SPA-ului;
  • Planifica financiar si creaza strategii de crestere a businessului pe perioade scurte si lungi;
  • Stabileste indicatori de performanta si urmareste realizarea acestora, precum si a altor indicatori financiari;
  • Opereaza in bugetele propuse si chiar depaseste tintele bugetate;
  • Opereaza in conditiile respectarii legislatiei in vigoare referitoare la asemenea activitati;
  • Manageriaza spa-ul responsabil si profitabil;
  • Este mentor pentru staff;
  • Rezolva toate solicitarile clientilor si pregateste personalul pentru a raspunde acestor solicitari, pe primul plan fiind grija fata de client;
  • Administreaza portofoliul de clienti;
  • Cunoaste si promoveaza activ serviciile oferite de centrul SPA, precum si pachetele, programele, promotiile si/sau reducerile de pret.
Pachet salarial motivant.
Publicat 5 mai 2022 Reactualizat 19 mai 2022 Expiră 4 iun. 2022