Gratis

Manager service

Energen Romania SRL

Candidatul Ideal

Compania Energen Romania SRL caută un Manager Service dedicat și talentat pentru a se alătura echipei noastre dinamice.

Suntem in cautarea unei persoane perfectioniste, care lucreaza cu simt de raspundere si cu pasiune. Atentia la detalii, respectul fata de munca, clienti si colegi reprezinta un necesar absolut.

Locație: Chitila, Ilfov - Soseaua de Centura Bucuresti.

Descrierea jobului

Coordonarea și gestionarea eficientă a activităților de service pentru grupurile electrogene produse de companie.
Mentinerea evidentei produselor companiei aflate in perioada de garantie.
Planificare traseu tehnicieni.
Abilitate de a rezolva sarcini multiple cu termene limita.
Intocmire devize.
Comanda materii prime.
Supervizarea echipei de service, asigurându-se că toți membrii sunt instruiți și motivați pentru a oferi servicii de calitate clienților noștri.
Dezvoltarea și implementarea strategiilor de service pentru a îmbunătăți eficiența și satisfacția clienților.
Monitorizarea și gestionarea bugetului alocat departamentului de service.
Asigurarea conformității cu standardele de calitate și reglementările în vigoare.

Suntem unul dintre cei mai importanti producatori de grupuri electrogene pe piata romaneasca, furnizand solutii energetice la cele mai inalte standarde de calitate.

Oferim un mediu de lucru placut, alaturi de o echipa dinamica.

Alătură-te echipei noastre și fii parte dintr-o călătorie plină de realizări și inovație!

Publicat 24 Apr. 2024 Reactualizat 1 Mai 2024 Expiră 24 Mai 2024