Publicat 04 Feb 2020 | Reactualizat 29 Feb 2020 | Expiră 05 Mar 2020

Manager/Sef Depozit

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 3 ani experiență în Administrativ / Logistica, Transport / Distributie, Specialisti / Tehnicieni, Personal calificat, Management

Candidatul ideal

- Absolvent de studii superioare
- Experienta minim 3 ani in domeniu gestiunii marfurilor
- Competente de conducere si coordonare personal
- Persoana organizata, responsabila, ambitioasa
- Aptitudini de comunicare si capacitate de munca in echipa
- Cunostinte de operare PC, utilizarea programelor Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)
- Intentie de colaborare pe termen lung

Descrierea jobului

- Coordonarea, dezvoltarea si motivarea personalului din subordine care se ocupa cu pregatirea, incarcarea/descarcarea marfurilor din depozit
- Dimensioneaza echipa conform volumului de munca si propune programul optim de lucru care sa serveasca intereselor companiei
- Verifica îndeplinirea atributiilor de serviciu si Regulamentului de Ordine Interioara a personalului din subordine.

- Asigura gestiunea stocului de marfa
- Realizeaza inventarul periodic in cadrul depozitului
- Introduce pe stoc zilnic si face transferul din productie catre depozit a produselor finite pe calitati în baza documentelor de intrare
- Asigura aranjarea corespunzatoare a marfii la raft si propune optimizarea fluxurilor de depozitare a marfii
- Coordoneaza incarcarea comenzilor
- Raspunde de asigurarea in permanenta a curateniei in depozit si pe platforma apartinatoare

Se ofera:
- Pachet salarial atractiv
- Telefon de serviciu
- Transportul asigurat
- Mediu de lucru placut in cadrul unui colectiv tanar
- Conditii optime dezvoltarii profesionale
- Zone de recreere pentru pauze

Descrierea companiei

STAR STONE - Piatra noastra e Beton!

STAR STONE este o firma cu capital privat 100% romanesc, avand ca obiect de activitate fabricarea elementelor decorative din beton. Activitatea de productie a inceput in anul 2007, reusind ca prin investitii permanente in personal si tehnologie sa inregistram in timp o crestere constanta a cifrei de afaceri.

Toate produsele STAR STONE sunt proiectate si prototipate de echipa noastra de design si reprezinta alternativa reala la piatra naturala atat pentru placat cat si pentru pavat.

Manager/Sef Depozit  -  STAR STONE S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles