Manager Samsara Cluj

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Samsara FoodHouse servește de peste 8 ani preparate naturale realizate cu multă pricepere și drag. Pentru că ne dorim să ajungă miresmele și aromele preparatelor noastre în casele cât mai multor oameni sau să le alintăm gusturile în cadrul evenimentelor personale suntem într-un proces de dezvoltare și creștere continuă.
Iar pentru ca acest proces să fie unul desăvârșit, sigur și performant avem nevoie de tine să ocupi rolul și funcția de MANAGER.

Descrierea jobului

Ce ar trebui să faci?
  • Vei coordona partea de dezvoltare și vânzări a grupului Samsara;
  • Vei asigura o conducere eficientă a echipelor din subordine;
  • Vei lucra cu bugete clare și vei contribui la optimizarea financiară a businessului;
  • Îți vei folosi aptitudinile intraprenoriale în interiorul organizației în scopul de dezvolta proiecte noi;
  • Vei fi responsabil pentru rezultatele tale și a echipelor tale;
  • Vei gestiona rentabilitatea continuă a departamentului, asigurându-te că obiectivele privind veniturile și satisfacția clienților sunt atinse.
Ce vom aprecia la tine?
Pentru a îndeplini cu succes acest rol ar trebui, în accepțiunea noastră, să deții următoarele abilități:
  • Minim 10 ani de experiență în HORECA;
  • Minim 5 ani de experiență în rol de Management în domeniul HORECA;
  • Cunoașterea sistemelor de operare din HORECA;
  • Experiența internațională va fi un mare plus;
  • Experiența în domeniul Hotelier va fi foarte apreciată;
  • Experiență în gestionarea bugetelor;
  • Cunoașterea aprofundată a industriei;
  • Abilități excelente de conducere și leadership;
  • Abilități excepționale de comunicare și negociere a conflictelor;
  • Limba Engleză- nivel avansat;
  • Deținerea permisului de conducere, categoria B.

Descrierea companiei

Cum va fi să lucrezi în echipa Samsara?

Suntem o echipă profesionistă și ne propunem să creem experiențe de ospitalitate remarcabile clienților noști. Ne dorim să ne dezvoltam și perfecționăm permanent, astfel încât abordăm proiectele noi și oportunitățile cu mult entuziasm. Suntem orientați spre dezvoltarea personală și profesională continuă a membrilor echipei. Iubim ceea ce facem și punem pasiune în fiecare activitate sau proiect, iar rezultatele sau inițiativele remarcabile sunt apreciate.

Publicat 5 iul. 2021 Expiră 4 aug. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos