Gratis

Manager Sala Jocuri

SC Entertainment Solutions SRL

Candidatul Ideal

Cerinte:
- Studii superioare in domeniul economic, tehnic, administrativ, drept.
- Minim 1 ani experienta in domeniul relatiilor cu clientii.
- Minim 1 ani experienta in conducerea de echipe.
- Foarte bune abilitati de comunicare verbala si scrisa.
- Bun organizator, persoana cu abilitati de planificare si control.
- Responsabilitate si corectitudine, capacitate de luarea si sutinerea deciziei.
- Cunostinte bune MS Office(Excel).
- Permis de conducere, categoria B - constituie avantaj.

Descrierea jobului

- Coordonarea activitatilor de amenajare a salii de joc.
- Supervizarea si asigurarea functionarii permanente a activitatii in sala de jocuri - conform legislatiei in vigoare, regulilor, procedurilor si standardelor interne ale companiei.
- Administrarea salii de jocuri din punct de vedere al personalului, echipamentelor de lucru, clientilor.
- Gestionarea contractelor cu furnizorii de servicii: telefonie, internet, salubrizare, deratizare, intretinere, contractul cu proprietarii.
- Realizarea planului de paza pentru securitatea punctului de lucru.
- Supravegherea activitatii angajatilor din subordine: intocmirea pontajelor, asigurarea activitatii permanente, motivarea acestora pentru indeplinirea target-urilor stabilite, fomarea echipei de lucru, training-ul personalului.
- Intocmirea corecta si in termen a tuturor documentelor aferente.
- Raportarea catre conducerea societatii a situatiilor zilnice si a oricarei nereguli care ar aduce prejudicii societatii.
- Receptia si organizarea transporturilor sloturilor.
- Efectuarea reparatiilor curente.
- Coordonarea raportului zilnic, calcularea rezultatului pe departamentul "Slot machine".
- Initierea unor programe promotionale.
- Reprezentarea companiei in relatia cu autoritatile locale si tertii.
- Asigurare disciplinei muncii in sala de jocuri.
- Intretinerea relatiilor cu clientii.

Companie multinationala ce activeaza in domeniul Jocurilor de Noroc cu perspectiva de dezvoltare rapida si eficienta.
Publicat 3 Apr. 2024 Reactualizat 3 Apr. 2024 Expiră 3 Mai 2024