Publicat 18 Iun 2019 | Expiră 19 Iul 2019

Manager Resurse Umane

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ești o persoană cu experiență în recrutare, resurse umane?
Cauți o provocare în mediul ONG, într-o poziție de conducere?
Atunci te invităm să aplici pentru rolul de manager resurse umane în ViitorPlus!

Calitățile, abilitățile și cunoștințele tale?

- Ai experiență în resurse umane de minim 3/5 ani, dintre care o parte experiență în recrutare,
- Ești o persoană pro-activă, cu inițiativă, cu abilități organizatorice,
- Ai abilități de coordonare a echipei, ești orientat/ă spre identificarea soluțiilor,
- Îți place să te implici în activități care ajută comunitatea, (experiența de lucru în mediul neguvernamental constituie avantaj)
- Ai răbdare sa construiești în timp rezultate de calitate si impact,
- Cunoști limba engleză la nivel mediu.

Descrierea jobului

Ce trebuie să faci?
- Să recrutezi pentru organizație, pe proiectele și activitățile desfășurate,
- Să administrezi activitățile curente de resurse umane, să coordonezi activitatea operațională pe resurse umane,
- Să oferi mediere și soluționare în situațiile apărute în cadrul echipelor din cadrul organizației,
- Să propui un program de motivare a oamenilor din organizație, să colaborezi strâns cu echipa de management a organizației,
- Să fii interesat/ă de perspectiva dezvoltării organizației și de planul necesar, prin colaborare cu management-ul organizației,
- Să dezvolți și să menții relațiile cu furnizorii de management HR.

Ce-ți oferim?

Integrarea într-un ONG românesc, serios și dedicat misiunii sale, cu numeroase realizări în cei 13 ani de activitate.
Colaborare cu o echipa de management cu experiențe în domenii diferite și foarte motivată pentru proiectele ViitorPlus, cu care vei decide strategia pe termen lung a asociației.
Acces la numeroase evenimente și cursuri de pregatire în țară și străinătate, unde ViitorPlus are parteneriate.
Pachet salarial fix și bonusuri de performanță.
O colaborare full-time, dar cu program flexibil.

Dacă eșți interesat/ă de această provocare, trimite-ne CV-ul tău și o scrisoare de motivatie până la data de 24 iunie 2019.

Persoanele selectate în prima etapă vor fi contactate pentru participarea la un assesment center în data de 2 iulie.

ViitorPlus a fost înfiinţată în România ca organizaţie neguvernamentală, nonprofit, independentă, pentru a stimula şi contribui la transpunerea în practică a conceptului de dezvoltare durabilă la nivel de individ, comunitate şi organizaţii. În viziunea noastră, dezvoltarea durabilă integrează în viaţa cotidiană abordarea sistemică a realităţii şi valorifică interconexiunile dintre planurile de mediu, uman, economic şi social, care fundamentează civilizaţia umană, în aşa fel încât generaţiile actuale şi cele viitoare să-şi poată satisface nevoile şi să-şi poată păstra oportunităţile.

Atelierul de pânză SRL este o unitate protejată a asociației ViitorPlus, 1 din 3 persoane angajate este cu dizabilitati. Confecționăm produse care protejeaza mediul si sustin economia circulara.

Aici găsiți mai multe informații despre activitatea asociației https://www.viitorplus.ro/Raport-anual-2017-299

Expirat
Manager Resurse Umane  -  ViitorPlus - asociatia pentru dezvoltare durabila

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles