Manager Resurse Umane Magazin Targoviste

Leroy Merlin Romania - 1 pozi╚Ťie
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carier─â
Salariu Nespecificat
Limb─â str─âin─â Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

#CarieraTa începe cu a face ceea ce iube╚Öti:

­čŚŞ ╚śtii cum s─â motivezi oamenii din jurul t─âu s─â te urmeze, s─â creezi ╚Öi s─â gestionezi echipe abile, dinamice ╚Öi eficiente?

­čŚŞ ╚Üi-ar pl─âcea s─â te ocupi de gestionarea strategic─â a resurselor umane la nivelul unui magazin?

­čŚŞ Î╚Ťi dore╚Öti s─â fii un catalizator pentru performan╚Ť─â?

­čŚŞ În plus, te bucuri de abilit─â╚Ťi personale de negociere, conducere ╚Öi luare a deciziilor corecte în mediul de business?

Meri╚Ťi s─â faci parte dintr-o echip─â în care performan╚Ťa, exemplaritatea, coeren╚Ťa, respectul, cinstea, simplitatea ╚Öi generozitatea sunt coordonate ale modului în care lucr─âm ╚Öi interac╚Ťion─âm unii cu ceilal╚Ťi!

Cum ești:

  • Abilit─â╚Ťi de rela╚Ťionare – st─âpâne╚Öti tehnicile de ascultare activ─â, dispui de abilitatea de a identifica cu u╚Öurin╚Ť─â nevoile celorlal╚Ťi ╚Öi ╚Ötii cum s─â comunici mesaje clare ╚Öi simplu de în╚Ťeles;
  • Cu spirit analitic – abordezi orice problem─â împ─âr╚Ťind-o în mai multe subtask-uri pe care le rezolvi pe rând pân─â la solu╚Ťionarea integral─â a problemei;
  • Capacitate de influen╚Ťare - dispui de talentul de a modela comportamentele celor din jur în vederea corel─ârii motiva╚Ťiilor personale cu obiectivele companiei;
  • Adaptabilitate – î╚Ťi place la nebunie s─â r─âspunzi provoc─ârilor, s─â înve╚Ťi ╚Öi s─â rafinezi în permanen╚Ť─â experien╚Ťa fiec─ârui coleg;
  • Putere decizional─â – e╚Öti stra╚Önic de agil în a g─âsi cele mai ra╚Ťionale c─âi de ac╚Ťiune viitoare ╚Öi de a î╚Ťi asuma responsabilitatea;
  • Dinamism – ai putere de ac╚Ťiune ╚Öi reu╚Öe╚Öti s─â ╚Ťii pasul cu toate schimb─ârile care se produc pe pia╚Ť─â ╚Öi în companie;
  • Viziune global─â – ai capacitatea de a ”naviga” între o viziune macro ╚Öi micro a business-ului;
  • Etic─â – pentru tine, a p─âstra ╚Öi a transmite valori nu este o idee dep─â╚Öit─â.

Ce vei face:

Coaching

  • Oferi îndrumare ╚Öi acompaniere colegilor ╚Öi ai grij─â ca ace╚Ötia s─â aib─â la dispozi╚Ťie toate resursele necesare pentru a î╚Öi atinge complet poten╚Ťialul profesional;
  • Te îngrije╚Öti de men╚Ťinerea unei atmosfere de lucru agreabile în cadrul echipelor;
  • E╚Öti responsabil cu gestionarea ╚Öi animarea planning-urilor de formare pentru angaja╚Ťii companiei;

Securitatea muncii

  • E╚Öti garantul respect─ârii regulilor de securitate a oamenilor, a bunurilor în magazin ╚Öi a serviciilor oferite;

Comitet de Direc╚Ťie Magazin

  • În rolul t─âu de membru în Comitetul de Direc╚Ťie al Magazinului, participi la adoptarea deciziilor cu impact în toate ariile de dezvoltare a magazinului;
  • Propui strategia de HR la nivel de magazin, asumându-╚Ťi rolul de consultant ╚Öi de contraputere, atunci când este cazul;
  • Te asiguri de implementarea planurilor de ac╚Ťiune specifice.

Ce vei g─âsi la noi:

  • Un spa╚Ťiu cozy în care te po╚Ťi relaxa ori de câte ori sim╚Ťi c─â ai nevoie de un moment de respiro;
  • O echip─â foarte unit─â, cu oameni faini ╚Öi prieteno╚Öi, dispu╚Öi s─â te asiste cu r─âbdare ╚Öi devotament la începutul drumului în companie;
  • Un job în care dezvoltarea prin proiecte captivante, workshopuri, seminarii, form─âri ╚Öi acompaniere managerial─â se bucur─â de sus╚Ťinere necondi╚Ťionat─â;
  • Un mediu de lucru performant, în care vei g─âsi numeroase surse de inspira╚Ťie ╚Öi de motiva╚Ťie;
  • Un loc în care ideile tale pot face diferen╚Ťa, iar succesele sunt recompensate.

Care este urm─âtorul pas:

Hai s─â povestim mai multe! Noi preg─âtim cafeaua, tu vino cu încrederea de a fi autentic. Suntem oameni prieteno╚Öi, deschi╚Öi, one╚Öti ╚Öi ne c─âut─âm un coleg construit dup─â acela╚Öi calapod.

Membr─â a Grupului Francez Adeo, compania Leroy Merlin este num─ârul 1 în Europa pe pia╚Ťa de bricolaj ╚Öi num─ârul 3 mondial. O realizare la care am ad─âugat câte o c─âr─âmid─â în fiecare an, timp de aproape 100 de ani. Ne-am construit o cas─â sigur─â ╚Öi confortabil─â pentru c─â nu credem în lucruri f─âcute cu jum─âtate de m─âsur─â.

Cele 19 magazine din 14 ora╚Öe din ╚Ťar─â sunt stâlpii no╚Ötri de rezisten╚Ť─â ╚Öi dovada ambi╚Ťiei de a fi cei mai buni. ╚śi nu ne oprim aici. Povestea a început cu ridicarea unei temelii solide – echipa noastr─â. Adic─â cei peste 2700 de oameni grozavi care formeaz─â familia Leroy Merlin. Împreun─â, suntem creatori de experien╚Ťe, strategii ╚Öi pove╚Öti. Ne dorim s─â contribuim în fiecare zi la îmbun─ât─â╚Ťirea lumii în care tr─âim. ╚śi nu e lucru mic c─â am reu╚Öit pân─â acum s─â facem ziua mai bun─â la sute de milioane de oameni.

Vino s─â continui povestea al─âturi de noi!

Descrierea jobului

See section above

Membr─â a Grupului Francez Adeo, compania Leroy Merlin este num─ârul 1 în Europa pe pia╚Ťa de bricolaj ╚Öi num─ârul 3 mondial. Cele 19 magazine din 14 ora╚Öe din ╚Ťar─â sunt stâlpii no╚Ötri de rezisten╚Ť─â ╚Öi dovada ambi╚Ťiei de a fi cei mai buni. Adic─â cei aproape 3000 de oameni grozavi care formeaz─â familia Leroy Merlin. Împreun─â, suntem creatori de experien╚Ťe, strategii ╚Öi pove╚Öti. Ne dorim s─â contribuim în fiecare zi la îmbun─ât─â╚Ťirea lumii în care tr─âim.

Publicat 13 apr. 2022 Reactualizat 27 apr. 2022 Expir─â 13 mai 2022
Nu ├«╚Ťi face griji, poate joburile de mai jos ├«╚Ťi pot fi de folos