Gratis

Manager Restaurant

NOODLE PACK
5 poziții

Candidatul Ideal

Ce căutăm:

-experiența anterioară în domeniul de activitate al companiei (Horeca/ QSR/ Fast food) pe poziții similare;
-abilitățile foarte bune de coordonare a unei echipe sunt categoric necesare;
-disponibilitatea și flexibilitatea din punct de vedere al programului de lucru sunt un aspect important pentru noi;

Descrierea jobului

Ce vei face la noi:

-tu ești omul de bază din restaurant așa că ai ocazia să-ti pui în practică toate abilitățile de coordonare și organizare în cadrul echipei tale;
-vei instrui și supraveghea echipa și toate operațiunile din locația ta;
-gestionarea eficientă a solicitărilor și sesizărilor venite din partea clienților este responsabilitatea ta;
-ai ocazia să creezi un mediu de lucru constructiv și eficient pentru tine și membrii echipei din restaurant;
-te vei asigura că standardele de calitate și procedurile de lucru ale companiei sunt respectate;
-vei administra și monitoriza regulat stocurile și vei efectua inventare periodice conform procedurilor interne;
-te vei asigura că indicatorii de performanță primiți sunt îndepliniți;
- vei menține o comunicare eficientă cu clienții, colegii de echipă și cu superiorii;
- vei promova valorile și produsele companiei.

Ce îți oferim:

-pachet salarial atractiv;
-bonuri de masă în valoare de 30 lei/zi;
-ai ocazia să testezi fiecare preparat cu o masă gratuită în fiecare zi;
-daca vii din mediul rural, îți decontăm 50% din transport;
-pachet medical MedLife, pentru că #nepasă de sănătatea ta;
-ne place să combinăm munca și starea de bine, așa că la noi pauzele alaturi de colegi sunt bine venite;
-ocazia ideală de a coordona și susține o echipă dinamică.

Descrierea companiei

Welcome @Noodle Pack!

Cu sediul central în Cluj Napoca, am crescut cu pasiune, entuziasm și consecvență, din 2015. Avem în prezent peste 35 de locații, o cifră de afaceri netă de peste 11.5 milioane euro și în jur de 350 de angajați.

Suntem o companie în plină ascensiune, care se implică activ în comunitățile din care face parte și care oferă oportunități diverse de dezvoltare acelora care caută un loc de muncă stabil, într-o echipă plină de viață, care găsește inspirația să trăiască așa cum îi place.

Învățăm de la cei mai buni, nu facem compromisuri când vine vorba de valorile noastre, tratăm cu respect fiecare persoană care ne trece pragul și nu uităm să ne bucurăm de viață.

Join the Pack & fă parte din aventura noastră!

Publicat 14 Mai 2024 Reactualizat 14 Mai 2024 Expiră 13 Iun. 2024