Gratis

Manager Restaurant Bucuresti

Presto Pizza

Candidatul Ideal

Cerințe:
  • Experiență anterioară în managementul restaurantelor
  • Abilități excelente de leadership și management al personalului
  • Excelente abilități de comunicare și relaționare
  • Orientare către rezultate și capacitatea de a lucra sub presiune
  • Flexibilitate și disponibilitate pentru program flexibil

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Supervizarea și coordonarea activităților zilnice ale restaurantului
  • Asigurarea calității și standardelor de servire a clienților
  • Gestionarea echipei de personal, formare și evaluare
  • Planificarea și implementarea strategiilor de marketing și vânzare
  • Monitorizarea inventarului și gestionarea costurilor
Beneficii:
  • Pachet salarial atractiv și bonusuri în funcție de performanță
  • Oportunități de avansare în cadrul companiei
  • Mediu de lucru dinamic și stimulant
Dacă te regăsești în descrierea de mai sus și ești pregătit să-ți asumi o nouă provocare într-un mediu dinamic și competitiv, te rugăm să trimiți CV-ul tău la adresa de email [adresa de email]…..
Te așteptăm în echipa noastră!

Cu o experiență de 18 ani în industria ospitalității din București, suntem un lider recunoscut în vânzarea de pizza livrată la domiciliu. Ne mândrim cu o rețea extinsă de peste 15 locații și cu o echipă dedicată de peste 500 de angajați, care lucrează împreună pentru a oferi clienților noștri cele mai delicioase și proaspete preparate.

Publicat 19 Apr. 2024 Reactualizat 2 Mai 2024 Expiră 19 Mai 2024