Manager Relatii cu Clienti Corporate - Sibiu; Suceava

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Esti absolvent de studii superioare cu profil economic;
- Ai abilitati puternice de comunicare, vanzare, negociere si persuasiune;
- Esti o persoana zambitoare, pozitiva, proactiva, perseverenta;
- Detii permis auto – categoria B;
- Ai minime cunostinte de analiza financiara sau/si experienta pe zona de vanzari.

Descrierea jobului

- Stabileste si participa la intalniri cu potentiali clienti Corporate;
- Prezinta clientilor produsele si serviciile, oferindu-le solutii financiare potrivite;
- Realizeaza analiza financiara preliminara a afacerii respectivilor clienti sau potentiali clienti, cu scopul acordarii de finantare;
- Participa activ la realizarea documentatiilor necesare acordarii de finantare, urmand fluxurile standardizate si procedurate;
- Contribuie constant la indeplinirea rezultatelor de business ale sucursalei, avand KPI pe care ii urmareste.

Ce iti oferim

Beneficii legate de timp
Liber de ziua ta de nastere;
Concediu de studii;
Concediu sabatic, la implinirea a 5 ani in organizatie.

Beneficii financiare si abonamente
Abonament medical la clinica privata premium Sanador;
Abonament la Bookster;
Tichete de masa;
Costuri si dobanzi speciale la toate serviciile bancare.

Programe de dezvoltare personala si profesionala:
Campionate de discursuri - Libra Voices;
Sesiuni de dezbateri – Debatable;
Programe sportive - Libra Energize;
Programe culturale - Libra Cultural;
Cursuri de dezvoltare personala, profesionala si de wellbeing.

Suntem cel mai bun angajator din 2020, domeniul financiar, conform undelucram.ro;
15% dintre colegii nostri lucreaza in domeniul tehnologiei si inovatiei.

Daca rolul ti se potriveste, da-ne de veste 😊 Noi evoluam rapid. Si tu poti!

Conform Regulamentului UE 679/2016 (GDPR), prin aplicarea la acest anunt va oferiti consimtamantul pentru prelucrarea datelor cu caracter personal in cadrul procesului de recrutare. Informațiile personale pe care ni le furnizati (inclusiv informații sensibile) pot fi transferate managerilor si personalului implicat in procesul de recrutare, în scopul evaluării adecvării dvs. in calitate de candidat. Numai candidații potriviți vor fi contactați. Toate aplicațiile vor fi tratate cu confidențialitate.

Publicat 28 iun. 2021 Reactualizat 26 iul. 2021 Expiră 28 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos