Manager relatii clienti

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3000 - 6000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Stiai ca.......Cele mai multe tranzactii pentru vanzari si inchirieri imobile din orasul Iasi se fac prin intermediul agentiilor imobiliare?

Vino in echipa RentEasy si convinge-te!

Ne dorim să devii colegul nostru dacă:
- vorbesti cel putin o limba straina, engleza si/ sau franceza - pentru ca vei lucra doar cu clienti straini;
- esti o fire ambitioasa si dornica sa inveti mai mult;
- ai o atitudine proactivă;
- ai spirit intreprinzator;
- ești o persoana dinamica, sociabila, adaptabila, cu initiativa, loiala, serioasa, rezistenta la stres si capabila sa gestioneze situatiile neprevazute;
- ești ambițios, persuasiv, diplomat;
- lucrezi bine in echipa, dar si individual;
- ai cunostinte de utilizare PC;

Descrierea jobului

Ce vei face:
- administrezi şi dezvolti portofoliul de clienţi;
- evaluezi cererile clienţilor şi intocmesti oferte;
- vizionezi proprietăţile în vederea obtinerii informaţiilor complete şi promovezi imobilele;
- te vei ocupa de Inchirierea de imobile in Iasi de catre clientii straini;
- informezi constant clientii si identifici necesitatile acestora;
- oferi consultanţă clienţilor privind condiţiile pieţei, preţuri, aspecte legate de actul de vânzare-cumpărare;

Poate parea complicat la prima vedere. Insa nu uita ca vei primi trainingul si instrumentele necesare pentru a avea cele mai bune rezultate.

Descrierea companiei

Ce oferim?

- suntem singura agentie imobiliara din Iasi care ofera salariu fix + procent din incasari;
- o echipă de profesioniști alături de care poți face performanță;
- training specializat;
- instrumente de lucru profesionale;
- locatie ultracentrala;
- posibilitate de dezvoltare profesională – Pe cuvant! Avem nevoie si de un manager 😊;

De ce RentEasy?

Pentru că îți oferim SIGURANTA : Din 2015 suntem lideri pe piata imobiliara ieseana pe segmentul de inchirieri si vanzari pentru investitii.
Pentru că îți oferim un MEDIU PROFESIONIST de lucru, bine organizat.
Pentru că iti oferim toate instrumentele de lucru necesare și condiții de muncă propice pentru a avea cele mai bune rezultate.
Pentru că ți se oferă TRAINING permanent.
Pentru că îți oferim ajutorul de a te dezvolta, atat pe plan profesional, cat si pe plan personal.
Pentru că știm să răsplătim corespunzător munca, implicarea și rezultatele.
Pentru ca știm să ne distrăm!

Afla mai multe despre noi pe www.renteasy.ro
Publicat 7 mai 2022 Reactualizat 21 mai 2022 Expiră 6 iun. 2022