Gratis

Manager Relatii Clienti Microfinantare si Servicii Business

BT Mic - Grupul Financiar Banca Transilvania

Candidatul Ideal

Daca raspunsul este DA:
  • Ti-ar placea sa intri in contact cu antreprenorii si sa discuti de la egal la egal cu acestia?
  • Te vezi lucrand intr-o echipa tanara si dinamica, care isi face treaba cu entuziasm?
  • Esti motivat de oportunitatea de a invata tehnici de abordare in promovarea de produse si servicii bancare, de finantare si alte servicii de business?
  • Cauti un loc in care sa ai posibilitatea sa inveti si sa te dezvolti profesional?

Descrierea jobului

Hai in echipa BT Mic!
  • Vei aborda clienti noi cu scopul de a initia o relatie cu acestia, bazata ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈pe identificarea intereselor si recomandarea unor solutii dedicate;
  • Vei interactiona zilnic cu antreprenorii si le vei cunoaste povestile de business, transformand fiecare apel telefonic intr-o oportunitate de dezvoltare si de crestere pentru acestia;
  • Vei identifica nevoile antreprenorilor, ii vei asculta, acordandu-le atentia si suportul si le vei facilita accesul la solutii de business potrivite.

Descrierea companiei

Cine suntem noi?
BT Mic este compania de microfinantare din Grupul Financiar Banca Transilvania, ce are drept scop facilitarea accesului la finantare a afacerilor mici si/sau la inceput de drum. Este liderul de piata in segmentul in care activeaza, cu un puternic impact in randul startup-urilor si al microintreprinderilor.
STUP un ecosistem dedicat antreprenorilor, ce deserveste cea mai mare comunitate pentru antreprenori din Romania. Este o initiativa a BT Mic si Banca Transilvania si se dedica sustinerii antreprenorilor aflati la inceput de drum sau in plina dezvoltare. Adresam nevoile identificate cu solutii de business bancare si nebancare, traininguri si evenimente, solutii de finantare si de cont.
Obiectivul nostru este de a pune umarul la treaba, fiind alaturi de antreprenori, asigurand servicii de cea mai buna calitate tuturor afacerilor, oferindu-le solutii flexibile si personalizate pe nevoile acestora.

Publicat 21 Mai 2024 Reactualizat 28 Mai 2024 Expiră 20 Iun. 2024