Gratis

Manager Relatii Clienti Mall

Banca Transilvania
6 poziții

Candidatul Ideal

Experiențele frumoase ne țin împreună!

Pentru că #PeopleofBT inseamna obiective comune, spirit de echipa si ajutor reciproc prin care construim impreuna un viitor sigur.
Experiențe multiple de învățare, dinamism și oportunități de deazvoltare, sunt doar căteva dintre caracteristicile acestui rol.

Dacă ești tipul de persoană pentru care flexibilitatea în program se echivalează cu echilibru între viața profesională și cea personală, atunci acest rol este pentru tine!

Drept urmare, este necesar să ai abilități precum:
  • Comunicare eficientă și calitativă;
  • Abordare comercială consultativă;
  • Ascultare activă;
  • Dorință de învățare și perfecționare;
  • Proactivitate, adaptabilitate și determinare de a face lucrurile bine.
Disponibilitate pentru a lucra inclusiv in weekend (prin rotatie).

Descrierea jobului

Activând pe acest rol o să ai ocazia să:
  • Cunoști produsele și serviciile noastre în amănunt, astfel încât să faci cele mai bune recomandări cliențillor noștri;
  • Procesezi operațiuni cu sau fără numerar în funcție de tipul tranzacției dorite de către client;
  • Interacționezi cu clienții sau non-clienții băncii pentru a le identifica nevoile și a propune produse sau servicii, inclusiv produse de creditare.

Știm, primul pas e complicat uneori – mai ales când vine vorba de cariera ta. Fie că îți cauți primul job sau te gândești să faci o schimbare, vrem să te cunoaștem. Descoperă cine poți fi în povestea noastră!

Descrierea companiei

Altfel…
Faptul ca suntem cel mai mare grup financiar din Romania ne responsabilizeaza sa sustinem dezvoltarea mediului de afaceri si comunitatile din care facem parte, oriunde si oricand. Ne place sa incurajam vise indraznete indiferent daca sunt ale colegilor sau ale clientilor nostri, si suntem foarte bucurosi sa le vedem devenind realitate.

Cei peste 3 milioane de clienti si cei peste 8000 de colegi ne dau in fiecare zi increderea ca putem fi mai buni. Asa am reusit sa atragem alaturi de noi actionari puternici, precum Banca Europeana pentru Reconstructie si Dezvoltare si sa fim singurul brand bancar romanesc prezent in Brand Finance 500 Ranking 2018 si cel mai valoros brand bancar din Romania, conform Brand Finance Romania 2017.

Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 19 Apr. 2024 Expiră 19 Apr. 2024