de ani Fără Frică...

Publicat 12 Nov 2019 | Expiră 12 Dec 2019

Manager Regional

1 post

Candidatul ideal

Studii superioare finalizate;
Experienta in vanzarea B2B a lubrifiantilor;
Atitudine pozitiva, prezenta placuta, capacitate de a stabili relatii interpersonale, reale abilitati de comunicare,
Bun organizator, orientare spre lucrul in echipa;
Permis de conducere categoria B, disponibilitate pentru deplasari.

Descrierea jobului

Realizarea raportarilor periodice analizand realizarile si perspectivele de dezoltare a zonei aflate in subordine;
Prospectarea pietei si identificarea de noi potentiali clienti;
Indeplinirea planului de marketing si vanzari;
Mentinerea si dezvoltarea relatiilor de colaborare cu clientii deja existenti;
Cautarea unor oportunitati suplimentare pentru extinderea distributiei;
Culegerea informatiilor legate de clienti si de concurenta.

Beneficii:

- mediu de lucru placut, dinamic;
- pachet salarial fix + comision raportat la realizari;
- masina de serviciu;
- telefon + laptop;
- programe de training

SC Hexol Lube SRL - producator de lubrifianti auto si industriali, chimicale auto.

Manager Regional  -  Hexol Lube SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles