Manager Regional Vanzari

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu 3800 - 4200 RON
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Manager Regional Vanzari (IL, CL, CT)

Cerinte:
  • Minim 3 ani experienta in domeniul vanzari, de preferinta in sectorul agriculturii;
  • Studii superioare/liceu in domeniul agriculturii sau horticulturii reprezinta un avantaj important;
  • Cunoasterea limbii engleze de nivel mediu
  • Capacitatea de a construi relatii profesionale bune si stabile
  • Disponibilitate de deplasare in aria geografica alocata
  • Abilitati de planificare si organizare
  • Capacitate de adaptare, atitudine pozitivă și să lucreze spre dezvoltarea în echipă;
  • Carnet de conducere (categoria B)

Descrierea jobului

  • Promovarea portofoliului de produse către companii de profil
  • Crearea unei baze de date de clienți
  • Menținerea relației cu clienții
  • Descoperirea de noi oportunități pe profilul domeniului de utilizare a produselor
  • Reprezentarea regională a companiei in mediul de afaceri
  • Analizarea, elaborarea și consolidarea obiectivelor stabilite conform strategiei companiei
  • Negocierea prețurilor și a condițiilor avantajelor clienților
  • Scrierea și trimitea ofertelor către clienți
  • Crearea de rapoarte periodice cu rezultatele realizate

Ce oferim:
  • Instrumente de lucru: masina, telefon
  • Remuneratie salariala competitive, Comisioane si bonusuri transparente
  • Traininguri: vanzari, tehnic, dezvoltare personala pe toata perioada angajarii

SC STERADO SRL se doreste a fi un promotor in Romania al celor mai noi tehnologii pentru fertilizare. Obiectivul societatii este acela de dezvolta si aduce pe piata produse ce contin cele mai noi tehnologii, produse ce pot aduce plus valoare fermierilor.
Obiectivul nostru este acela de a oferi fermierilor solutii de fertilizare complexe, adaptate nevoilor fiecarui agricultor, cu o eficienta sporita si care sa contribuie si la protejarea mediului inconjurator.
Publicat 13 mai 2022 Expiră 12 iun. 2022