Manager Regional Transport | Giurgiu

Sales Consulting - 1 poziție

Candidatul Ideal

Ideal experienta relevanta in management, in coordonarea unei echipe, cu foarte bune abilitati de leadership
Persoana proactiva, pasionata de ceea ce face
Persoană foarte organizata
Limba engleza la nivel mediu
Competente soft skills: comunicare eficienta, colaborare, team management, time management, abilitati de negociere
Candidatul ideal are experienta in domeniul logistica, in partea de transport/ expeditie

Descrierea jobului

Persoana va fi responsabila cu:- relatia cu transportatorii
- managementul echipei din depozit
Supervizarea activitatii de expediere a mărfii către magazine, conform comenzilor și a planingului de livrare
Va fi responsabil de întocmirea bugetului de transport
Vaurmări indeplinerea KPI-lor pentru departamentul pe care îl coordnonezi
Va menține legătură cu departamentele interne pentru bună desfășurare a tuturor operațiunilor și proiectele crosfunctionale
Va menține și dezvoltă portofoliul de furnizori de transport
Va construi planningurile speciale de livrare în conformitate cu forecast-ul de vânzări

Activam pe piata de consultanta in Resurse Umane din anul 1998. Cu o acoperire nationala pe patru arii de expertiza: recrutare si selectie, leasing de personal, assessment center si consultanta.

Am devenit lideri in Transilvania si ne-am impus pe piata din Romania dezvoltand o noua locatie la Bucuresti. Am reusit acest lucru prin profesionalismul serviciilor, specializarea multidisciplinara a echipei de consultanti, printr-o permanenta colaborare cu cei care apeleaza la serviciile noastre de consultanta. Nu ne oprim aici si ne dorim sa oferim o imbunatatire continua a serviciilor in concordanta cu feedback-urile primite de la clienti si candidati.

Dezvoltarea unui parteneriat pe termen lung cu clientii nostri - diverse industrii: IT&C, automotive, outsourcing, pharma, banking, FMCG, etc - prin oferirea celor mai bune servicii de consultanta este obiectivul nostru principal.

Prin orientarea catre client, munca in echipa, flexibilitate, excelenta, dedicare si responsabilitate dorim sa aducem plus-valoare in serviciile noastre.

Publicat 18 oct. 2021 Expiră 17 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos