Manager Regional Simigeria/Pizzeria LUCA

Tinervis Group SRL - 20 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Studii medii sau superioare
  • Experienta in domeniul productiei si/sau alimentatiei publice reprezinta un avantaj
  • Abilitati de coordonarea si dezvoltarea echipei
  • Abilitati de comunicare si rezolvare a conflictelor, diplomatie
  • Abilitati de organizare, planificare si prioritizare
  • Harnic, perseverent, onest si cu simt dezvoltat al responsabilitatii
  • Initiativa si orientare spre invatare
  • Capacitatea de a evalua situatii dificile si autonomie
  • Spirit antreprenorial, gandire orientata spre performanta

Descrierea jobului

  • Coordoneaza, conduce si motiveaza echipa
  • Optimizeaza indicatorii economici
  • Salariu motivant si posibilitati de dezvoltare in cadrul companiei
  • Masina de serviciu
  • Asigurare medicala privata

Simigeria/Pizzeria LUCA se dezvolta continuu prin seriozitate, ambitie, perseverenta, implicare, onestitate si harnicie.

Acestea sunt valorile dupa care se ghideaza, pe care le pune in serviciul clientilor si pe care le incurajeaza si le cultiva la angajati, fiind mereu dedicat dezvoltarii lor profesionale.
In cei peste 10 ani de activitate, LUCA a dezvoltat un management organizational, cuprinzand traininguri si stagii de pregatire, activitati ce s-au reflectat in expertiza si fidelizarea angajatilor.
De aceea, ii sprijinim si incurajam pe cei peste 1800 de angajati sa aiba initiative si sa se dezvolte personal si profesional.
Publicat 5 mai 2022 Reactualizat 19 mai 2022 Expiră 4 iun. 2022