de ani Fără Frică...

Publicat 24 Oct 2019 | Reactualizat 21 Nov 2019 | Expiră 24 Nov 2019

Manager promovare on-line produse si servicii HVAC

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta de cel putin 2 ani pe un post similar;
- experienta de cel putin 1 an in marketing online, SEO;
- experienta de cel putin 1 an in utilizarea Google Analytics/Adwords in scop business;
- experienta relevanta in activitati de marketing online;
- experienta in gestionarea de campanii social media;
- cunostinte avansate de SEO, PPC, Google Analytics, Social media marketing, e-mail marketing, online advertising;
- pasionat de identificarea de noi metode si canale online de promovare;
- foarte bune abilitati organizatorice, comunicative si atentie la detalii.

Descrierea jobului

- · Administreaza si dezvolta magazinele online si de prezentare ale companiei

· Completeaza si actualizeaza sortimentul de produse, preturile, specificatiile si caracteristicile acestora

· Verifica periodic ofertele furnizorilor, actualizeaza catalogul de produse si listele generale de preturi

· Administreaza si coordoneaza relatia cu partenerii de webdesign, online marketing, hosting, etc.

· Promoveaza magazinul in mediul online, lanseaza si monitorizeaza campaniile promotionale

· Administreaza paginile de social media ale firmei (Facebook, Twitter, blog, etc)

· Preia si editeaza fotografiile si caracteristicile produselor de la furnizori sau prin internet

· Primeste, înregistreaza, confirma şi administreaza comenzilor efectuate online şi telefonic

· Urmareste comenzile de la plasare pana la livrarea si incasarea acestora

· Ofera suport si consiliere clienților cu privire la comenzi, modalitati de plată, livrare, etc.

· Verifica periodic informatiile afisate pe website-ul firmei, reteaua de social media si magazinul online

· Tine evidenta ofertelor si comenzilor telefonice si online si a produselor aprovizionate de la furnizori;

· Monitorizeaza competitia online, prezinta rapoarte comparative si de evaluare, propune solutii.

- experienta de peste 29 de ani pe piata serviciilor si echipamentelor termice – sanitare din Romania si Germania
- orientata catre client
- ofera un mediu de lucru placut, alaturi de o echipa dinamica
- www.lpv.ro
- locatie Soseaua Alexandriei nr. 197 sector 5

Expirat
Manager promovare on-line produse si servicii HVAC  -  Lpv Service Consult

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles