Publicat 05 Feb 2020 | Reactualizat 04 Mar 2020 | Expiră 07 Mar 2020

Manager Proiect

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-studii superioare in domeniul constructiilor, specializarea CCIA;
-minim 5 ani experienta in coordonarea proiectelor de constructii;
-experienta in gestionarea proiectelor de restaurare monumente istorice cu fonduri europene constituie avantaj;
-cunostinte utilizare PC la nivel avansat (Microsoft Office, Microsoft Project)
-abilitati manageriale (planificare, organizare, coordonare si initiativa);
-abilitati de comunicare si negociere:
-permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Conduce, coordoneaza si controleaza derularea proiectului, in vederea realizarii lucrarilor in conditii de eficienta tehnico-economica si de calitate, cu respectarea bugetului stabilit, a resurselor alocate si incadrarea in termenul de executie asumat prin contract.
Oferim pachet salarial atractiv, posibilitati de dezvoltare profesionala, oportunitatea de a lucra intr-o echipa de profesionisti.

Expirat
Manager Proiect  -  S.C CONEST S.A

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles