Gratis

Manager Proiect Fonduri Europene

REI INTERNATIONAL CONSULTING
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Experienta in scrierea/implementarea programelor/proiectelor cu finantareeuropeana nerambursabila
  • Absolvent de studii superioare
  • Cunostinte avansate de utilizare a MS Office - Excel, Word, Outlook
  • Abilitatea de a lucra simultan pe mai multe proiecte si activitati
  • Abilitati de comunicare, prezentare si relationare
  • Persoana organizata, atitudine proactiva, spirit de initiativa
  • Buna gestionare a termenelor limita
  • Abilitatea de a lua decizii si de a-asi asuma responsabilitatea
  • Excelente abilitati de analiza, sinteza si furnizare de solutii
  • Capacitatea de a lucra in echipa, dar si individual
  • Focusat pe client si pe obiectivele acestuia, persoana adaptabila si flexibila
  • Capacitate de scriere cu acuratete, rezolvare de probleme, loialitate, implicare
  • Atitudine proactiva si orientare catre client si rezultate
  • Constituie un avantaj cunostintele de contabilitate pentru realizarea prognozelor financiare
  • Constituie un avantaj experienta in implementarea proiectelor din domeniul privat cu componenta de constructii (POR, AFIR)

Descrierea jobului

  • Insusirea criteriilor de eligibilitate pentru fiecare program de finantare nerambursabila
  • Gestionarea si realizeaza proiectele in toate etapele lor (scriere, implementare, decontare, monitorizare)
  • Verificarea conformitatii documentelor transmise de catre beneficiar si necesare ca si anexe ale proiectului
  • Gestionarea relatiei cu finantatorul
  • Intocmirea documentatiei specifice in vederea obtinerii finantarii nerambursabile: plan de afaceri, cereri de finantare, analiza cost beneficiu, alte documente prevazute in ghidul solicitantului
  • Raspunde la solicitarile de clarificari/informatii suplimentare
  • Intocmirea cererilor de prefinantare/ rambursare/ plata/ transfer, dosare de achizitii, rapoarte de progres, acte aditionale etc.

Beneficii
  • Pe langa un pachet salarial atractiv oferim un mediu de lucru placut si sigur
  • Bonusuri in functie de performant
  • Oportunitati de evolutie si dezvoltare profesionala
  • Posibilitate de dezvoltare si specializare
  • Abonament medical Regina Maria

REI INTERNATIONAL este parte a unui grup de companii de consultanta cu peste 10 ani
de experienta, 13 birouri regionale, 80 colegi si cu proiecte complexe gestionate, cea
mai mare valoare avand-o ETI EUROPEAN FOOD-36 mil euro.
Este o companie axata pe proiecte de investitii-hale de productie, hoteluri, dar si
energie si infrastructura publica in intreaga tara.
Potrivit cifrelor din 2021 si 2022 suntem in top 3 companii de consultanta din Romania.
www.reigrup.ro
Publicat 9 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 9 Mai 2024