Gratis

Manager Program Afiliere

NOBLEPIAGIO SRL

Candidatul Ideal

Managerul programului de afiliere va fi responsabil pentru elaborarea planurilor de comisionare, gestionarea contractelor de colaborare și dezvoltarea rețelei de marketing afiliat.

Candidatul ideal este extrem de motivat, proactiv, cu o pasiune pentru domeniul jocurilor de noroc, o atenție minuțioasă la detalii și cunoștințe solide despre programele de afiliere.

Căutăm un coleg care să inspire, să exploreze idei noi și să depășească limitele pentru a stimula inovația și creșterea.
  • Experiență anterioară în gestionarea și dezvoltarea programelor de afiliere, ideal în industria jocurilor de noroc sau domenii similare;
  • Cunoștințe solide despre marketingul afiliat, inclusiv strategii de recrutare a partenerilor, gestionare a relațiilor și optimizare a performanței;
  • Abilități excelente de comunicare și negociere, cu capacitatea de a construi și menține relații solide cu partenerii afiliați și alte părți interesate;
  • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic, cu capacitatea de a gestiona multiple proiecte și priorități în același timp;
  • Abilități excelente de gestionare a timpului și organizare, cu capacitatea de a planifica și executa sarcinile în termene strânse și de a răspunde rapid la schimbările din industrie;
  • Orientare către rezultate și atenție la detalii, cu capacitatea de a analiza datele și de a lua decizii informate pentru optimizarea programului de afiliere;
  • Experiență în utilizarea platformelor software de monitorizare a performanței afiliaților și de raportare a rezultatelor.

Descrierea jobului

  • Dezvoltarea strategiei programului de afiliere;
  • Responsabil pentru recrutarea noilor parteneri afiliați și monitorizarea activității lor;
  • Gestionarea operațiunilor de marketing afiliat și relația cu partenerii;
  • Utilizarea platformei noastre software pentru a monitoriza și îmbunătăți performanța;
  • Colaborarea cu liderii de marketing pentru a identifica modalități inovatoare de a îmbunătăți parteneriatele existente și de a testa noi strategii de afiliere;
  • Monitorizarea și evaluarea în mod constant a proceselor actuale pentru a identifica noi oportunități;
  • Identificarea partenerilor cheie și optimizarea programelor de stimulare;
  • Colaborarea cu echipele de marketing pentru a asigura performanța maximă;
  • Raportarea periodica a inițiativelor și rezultatelor programului de afiliere.
Oferim:
  • Salariu competitiv + tichete de masa(30lei/zi);
  • Asigurare medicala privata;
  • Abonament sala fitness.

Suntem compania cu cea mai dinamică dezvoltare pe teritoriul României în domeniul jocurilor de noroc si ne propunem să menținem un ritm accelerat de creștere. Obiectivul nostru este acela de a deveni operatorul cu cea mai vastă rețea de locații de pe teritoriul național. Cu peste două decenii de prezență în industria jocurilor de noroc din România, am reușit să aducem esența și entuziasmul specific Las Vegas-ului american mai aproape de clienții noștri prin intermediul a peste 300 de locații deschise în întreaga țară. Ca răspuns la solicitările clienților, ne-am completat oferta de servicii prin lansarea unui cazinou online 100% românesc, care a cunoscut o creștere fulminantă.

Venim în întâmpinarea clienților cu servicii de calitate și cu o ofertă diversificată. Portofoliul nostru include pariuri sportive, jocuri de cazinou și sloturi, pariuri virtuale, poker și multe altele, toate acestea contribuind la recrearea atmosferei autentice a cazinourilor din Las Vegas. Angajamentul nostru față de inovație și excelență este sprijinit de o echipă dedicată și dinamică, compusă din peste 2000 de profesioniști pasionați. Punem accent pe creșterea și dezvoltarea continuă a organizației noastre. Te invităm să te alături echipei noastre!

Publicat 10 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 10 Mai 2024