de ani Fără Frică...

Publicat 13 Mar 2019 | Expiră 13 Apr 2019

MANAGER PRODUCTIE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Minim 3 ani experientă intr-o functie de conducere similară
  • Absolvent al Facultatii cu profil tehnic;
  • Posesor permis conducere, cat. B;
  • Abilități pentru lucrul în echipă;
  • Seriozitate si perseverentă;
  • Rapiditate în luarea deciziilor, abilități de negociere, diplomație, toleranță;
  • Capacitate de a rezolva problemele, asumarea responsabilității.

Descrierea jobului

  • Coordonează, controlează şi răspunde de întreaga activitate de producţie din secţiile subordonate;
  • Asigură corelaţia între termenele de execuţie şi de pregătire tehnică a producţiei în vederea respectării termenelor de livrare prevăzute în contractele perfectate de societate;
  • Efectuează controlul preventiv privind consumul de materii prime, materiale, peste normele stabilite;
  • Ia măsuri pentru situaţiile neconforme ale căror rezolvare este de competenţa sa sau necesită discutarea şi aprobarea superiorului ierarhic;
  • Verifică şi urmăreşte repartizarea şi utilizarea raţională a personalului din secţiile de producţie subordinate.
  • Analizează încărcarea capacităţilor de producţie, dispunând redistribuirea lucrărilor, suplimentarea planului de producţie în vederea utilizării eficiente a capacităţilor de producţie;
  • Organizează orientarea profesională, selectarea, încadrarea şi promovarea personalului potrivit cerinţelor fiecărui loc de muncă în compartimentele pe care le coordonează;
Beneficii:
  • Salariu corespunzator cu experienta 1.000 – 1.500 euro
  • Masina, telefon si laptop de serviciu
  • Diferite bonificatii
  • Participarea la targuri si expozitii in tara si in strainatate

MOLDOGLASS s-a specializat pe realizeazarea produselor precum: geam izolant, geam pentru amenajari interioare si exterioare, geam artistic, geam personalizat, geam antiglont, si vitralii.
MISIUNEA noastra este de a crea o cultură a utilizării sticlei în diferite domenii.

Day Jobs iti ofera locuri de munca in Romania si strainatate. Intra pe www.dayjobs.ro si aplica! Day Jobs recrutare si selectie de personal optimizata pentru companii. Day Jobs consiliere vocationala pentru candidati. 200 modele de CV-uri Profesional Leasing va ofera serviciul de leasing de personal

Expirat
MANAGER PRODUCTIE  -  Day Jobs

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles