Publicat 15 Dec 2016 | Expiră 16 Ian 2017

MANAGER MENTENANTA

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare tehnice
Experienta pe o pozitie similara minim 3 ani, preferabil din domeniul industriei grele
Cunostinte legate de partea mecanica, electrica si automatizari
Cunoasterea la nivel conversational a limbii engleze
Persoana comunicativa, capabila sa lucreze in echipa

Descrierea jobului

Responsabil de mentenanta dispozitivelor si utilajelor din cadrul productiei
Responsabil de mentinerea si optimizarea stocului de piese de schimb
Mentinerea legaturii si gasirea de noi furnizori de piese de schimb
Responsabil de analiza blocajelor in productie datorata defectarii masinilor si realizarea masurilor corective
Responsabil cu descrierea instructiunilor masinilor si utilajelor din cadrul productiei

Suntem o firma de consultanta in domeniul resurselor umane cu sediul in Sibiu, activa in principal in Transilvania si oferim servicii de calitate de recrutare si selectie de personal pentru pozitii de specialisti cu studii superioare, middle management si top management. Prin munca si profesionalismul nostru, prin aprecierea clientilor nostri pentru care am dus la capat proiecte de recrutare de succes ne-am consolidat pozitia pe piata locala de consultanta resurse umane si ne-am castigat un loc de frunte printre companiile de consultanta HR din zona Sibiu.

Expirat
MANAGER MENTENANTA  -  SC RECRUT'ART SRL

Avem rezoluții bune de ținut tot anul.
Vrei și tu una?

Da, surprinde-mă