Publicat 13 Feb 2018 | Expiră 16 Mar 2018

MANAGER MENTENANTA

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- STUDII SUPERIOARE – MECANIC/INSTALATII/ELECTRIC
- Minim 5 ani experienta profesionala de specialitate acumulata in domeniul tehnic - industrial (coordonare activitati mentenanta, coordonare proiecte tehnice, intocmire bugete, studiu documentatii tehnice, corespondenta cu furnizori interni si externi, proiectare tehnica)
- Experienta manageriala/coordonare echipa
- Contituie avantaj: Cunostinte privind activitatea de coordonare proiecte, Cunostinte despre metode si instrumente de lucru specifice programelor de imbunatatire a proceselor
- Capacitate de intelegere a rolului departamentului de mentenanta intr-o organizatie si a serviciilor oferite
- Limba engleza B1; cunostinte operare PC

Descrierea jobului

Obiectivul postului: Coordonare activitati mentenanta (electric & mecanic)
Planifica, organizeaza, coordoneaza si controleaza activitati specifice de mentenanta;
Coordoneaza si implementeaza proiecte de modernizare si eficientizare procese;
Intocmeste planul de mentenanta si colaboreaza direct cu alte departamente pentru asigurarea permanenta a functionalitatii echipamentelor de productie;
Intocmeste bugetul de mentenanta;
Urmareste activ necesarul de piese de schimb si stocul acestora din cadrul magaziei tehnice;
Elaboreaza si urmareste indeplinirea obiectivelor si a indicatorilor specifici de mentenanta.

Cersanit Romania este parte a CERSANIT GRUP din Polonia - producător si distribuitor important de echipamente pentru baie: plăci ceramice, obiecte sanitare, mobilier și accesorii pentru baie, căzi și cabine de duș, cu fabrici și operațiuni de business în Europa (Polonia, Rusia, Ucraina, Germania etc). In Romania grupul are o unitate de productie de obiecte sanitare si teracota in Roman; de la punctul de lucru din Otopeni sunt coordonate operatiunile de marketing, vanzare si distributie din tara si in tarile din Europa Sud (Ungaria, Balcani, Bulgaria). Pentru informaţii suplimentare puteţi accesa www.cersanit.ro Adresa: Al. Plopilor, nr.10, Roman, Neamt; Contact: 0372-334817; bru@cersanit.com.

Expirat
MANAGER MENTENANTA  -  S.C. CERSANIT ROMANIA S.A.