de ani Fără Frică...

Publicat 06 Mar 2019 | Reactualizat 05 Apr 2019 | Expiră 06 Apr 2019

Manager Marketing - Cluj-Napoca

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal va avea : - cunostinte si experienta in marketing - tendinte, indicatori de analiza si instrumente de analiza, platforme, canale de promovare, furnizori in piata
- experienta relevanta in pozitie de management - preferabil in domeniile FMCG, retail, HORECA, panificatie
- experienta si cunostinte privind crearea si gestionarea unor bugete de marketing de min. 100.000 EUR
- studii in domeniile economic/marketing
- abilitatea de a gandi creativ si de a inova
- intelegerea proceselor de business
- abilitati analitice si capacitatea de a evalua si prognoza tendintele pietei
- dorinta de a construi, implicare, orientare spre rezultat

Descrierea jobului

Noul manager de marketing al companiei va avea urmatoarele principale atributii si responsabilitati: - stabilirea obiectivelor si strategiei de marketing
- implementarea de strategii si tactici de marketing in vederea atingerii obiectivelor stabilite
- intocmirea si gestionarea bugetelor anuale de marketing
- planificarea, dezvoltarea, implementarea, monitorizarea si evaluarea campaniilor de marketing
- crearea strategiei de brand si imagine a companiei - implementarea si promovarea
- coordonarea dezvoltarii si optimizarii portofoliului de produse si branduri si a lansarii acestorare

Descrierea companiei

Echipa de marketing

La Casa isi construieste in echipa de marketing un partener de incredere al managementului companiei, flexibil, creativ, cu care vom lucra pentru a dezvolta si creste brandurile si imaginea companiei.
Pentru aceasta, abilitatea si pasiunea de a intelege si a te adapta business-ului, de a construi branduri si produse, de a te uita critic in business si a imbunatati procese, sunt atat necesare, cat si sursa oportunitatii de a creste si a te dezvolta la nivel profesional si uman.

Compania www.lacasapane.ro

La Casa: locul unde te așteptăm cu preparate gustoase pentru fiecare masă.

Avem un portofoliu bogat de produse care include 4 secțiuni: cofetărie, patiserie, panificație și gastronomie.
Suntem prezenţi în 8 județe, și 13 oraşe mari din România, având 46 de locaţii: magazine și restaurante.

În momentul de față suntem peste 400 de colegi și ne extindem echipa pe zi ce trece.

Expirat
Manager Marketing - Cluj-Napoca  -  La Casa Pane

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles