Publicat 16 Ian 2018 | Reactualizat 30 Ian 2018 | Expiră 05 Feb 2018

MANAGER MAGAZIN - BENVENUTI AURORA SHOPPING MALL BUZAU

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Te vrem în echipa benvenutienilor dacă:
- ești o persoană dinamică, comunicativă, energică;
- ai spirit de echipă, foarte bune abilități de comunicare;
- ai aptitudini administrative, de organizare și de leadership;
- vrei să înveți secretele pantofilor și să evoluezi profesional;
- ești pasionat(ă) de fashion;
- vrei un job relaxant, cu o atmosferă modernă, plină de culoare și bună dispoziție;
- ai experiență pe o poziție similară.

Descrierea jobului

Planificarea și organizarea activităților în magazin conform procedurilor aprobate de compania BENVENUTI SRL și prevederile legale;
Recrutarea, instruirea și motivarea echipei de vânzări din magazin;
Coordonarea și implementarea în magazin a acțiunilor de marketing;
Asigurarea unei comunicări eficiente cu departamentele companiei, cu colegii din magazin și cu clienții;
Analizarea, propunerea și implementarea de soluții pentru eficientizarea procesului de vânzare în magazine;
Gestionarea eficientă a bugetului lunar de administrare a magazinului;
Întocmirea și verificarea actelor de contabilitate primară, verificarea documentelor de evidență;
Urmărirea și menținerea evidenței intrărilor, ieșirilor și transferurilor de marfă;
Participarea directă la inventarierile produselor din magazin și depozitul aferent;
Întocmirea și stabilirea programului de lucru și a pontajelor lunare pentru personalul magazinului;
Oferim salariu lunar atractiv + bonus în funcție de vânzări, contract pe termen lung, mediu de lucru modern, o echipă tânără și optimistă, training-uri, multiple beneficii.

BENVENUTI este o retea nationala de magazine moderne, cu profil incaltaminte si marochinarie, avand in momentul de fata 51 de magazine, in Bucuresti (12), Cluj Napoca (4), Timisoara (2), Brasov (2), Bistrita, Iasi (3), Constanta (2), Oradea (2), Pitesti (2), Ploiesti (2), Craiova, Satu Mare, Bacau, Tirgu Mures, Deva, Alba-Iulia, Suceava, Baia Mare, Rm. Valcea(2), Arad, Braila, Focsani, Buzau, Galati, Sibiu, Targu Jiu, Drobeta Turnu Severin siTulcea. Prin gama larga de articole, precum si prin calitatea oferita, vizam segmentul de clienti cu venituri medii si peste.

Expirat
MANAGER MAGAZIN - BENVENUTI AURORA SHOPPING MALL BUZAU  -  BENVENUTI