Gratis

Manager Logistica

MINERALPORT SRL

Candidatul Ideal

  • Experienta in domeniu pe un post similar de minim 2 ani;
  • Studii superioare economice sau tehnice;
  • Abilitati de utilizare a pachetului Microsoft Office;
  • Persoana organizata, cu o buna capacitate de planificare si coordonare;
  • Excelente abilitati de comunicare si negociere;
  • Persoana orientata spre rezultate si rezolvarea problemelor; atitutide proactiva, spirit de echipa;

Descrierea jobului

  • Conducerea departamentului de logistica al societății;
  • Coordonarea activităților din departament si a echipei din subordine;
  • Monitorizarea costurilor din departamentul din subordine;
  • Urmărirea si eficientizarea activitatii de transport;

Mineralport srl este o companie cu capital privat românesc, cu activitati in domeniul extractiei de agregate minerale, productia de asfalt, productia de beton, transport si constructia de drumuri. ​Sediul social al companiei este in localitatea Piatra Olt, judetul Olt, cu puncte de lucru in localitatile Piatra Olt, Bals, Craiova, Plenita, Cerna - Tulcea si Oltenita - Calarasi. Este lider pe piata extractiei de agregate minerale si fabricarea mixturilor asfaltice in regiunea Oltenia. Compania pune accent pe calitate, seriozitate, încredere si acorda o atenție deosebita nevoilor clienților si angajaților săi, deviza noastră fiind: MINERALPORT - BAZA TA DE ÎNCREDERE.

Publicat 17 Apr. 2024 Reactualizat 1 Mai 2024 Expiră 17 Mai 2024