Gratis

ASISTENT MANAGER LOGISTICA

TOYA ROMANIA SA

Candidatul Ideal

SC TOYA ROMANIA SA ISI MARESTE ECHIPA!!!
Candidatul ideal

Persoana care învață rapid, si cu abilitatea de a rezolva sarcini multiple;
Atitudine pozitiva si proactiva;
Persoana organizata, ordonata, meticuloasa, atenta la detalii;
Comunicarea eficientă și aptitudinile interpersonale sunt obligatorii;
Abilitati de comunicare orala si in scris;
Limba engleza la nivel conversational;
Deschis spre munca in echipa;
Fire independenta, capabil sa se autogestioneze;
Bune abilitati de planificare, organizare si gestionarea a situatiilor;
Cunostinte avansate operare PC: pachetul Office (Word, Excel, Power Point, Outlook)
Experienta anterioara – constituie avantaj;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Promovarea imaginii firmei, prin activitatea pe care o desfasoara;
- Mentine o atitudine profesionista in timpul programului de lucru;
- Participa la inventarele periodice conform procedurilor interne ;
- Intocmirea de rapoarte excel;
- Tinerea evidentei documentelor specifice departamentului;
- Operare date in sistem ;
- Emiterea, verificarea documentelor privind livrarea produselor (awb-uri transportatori & facturi) ;
- Procesarea si urmarirea comenzilor in SAP;
- Va respecta si realiza sarcinile incredintate de seful de depozit;
Program de lucru :L-V
6:00 – 14:00 Tura I
14:00 – 22:00 Tura II
cu pauza de masa 30 minute .

OFERIM:
SALARIU MOTIVANT !!
BONURI DE MASA (lunare/ 30 lei) ;
BONUSURI DE PERFORMANTA ( apreciem financiar munca si implicarea);
TRANSPORT ASIGURAT de la locul de munca si inapoi la punctul de intalnire;
Punct de lucru: Stefanestii de jos , Ilfov

TOYA ROMANIA SA - IMPORTATOR DE SCULE SI UNELTE DE MINA SI ELECTRICE

Va asteptam in echipa noastra !!

Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 1 Mai 2024 Expiră 8 Mai 2024