Publicat 20 Mai 2010 | Reactualizat 17 Iun 2010 | Expiră 21 Iun 2010

Manager Logistica Sibiu

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta pe o pozitie de management logistica (depozit si transport), minim 3 ani pe o pozitie similara
- Abilitati de coordonare si dezvoltare echipa
- Utilizare ERP/ TMS/ WMS
- Bune cunostinte de geografia Romaniei
- Cunostinte limba engleza nivel avansat

Descrierea jobului

- Responsabil de rezultatele financiare ale echipei sale
- Dezvoltare furnizori servicii transport
- Responsabil de dezvoltarea de servicii Gebruder Weiss pentru zona alocata
- Suport pentru reprezentantul de vanzari -solutii de transport si ofertare
- Dezvolta si implementeaza procese operationale
Gebruder Weiss in filiala din Sibiu

Reteaua noastră de locatii Gebrüder Weiss din Romania creează premisele optime pentru oferirea serviciilor de bază elaborate modular, servicii premium si servicii suplimentare, cat si solutii individuale pentru transporturi speciale si proiecte.

Ne puteti vizita pe www.gw-world.com

Expirat
Manager Logistica Sibiu  -  GEBRUDER WEISS

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles