Gratis

MANAGER LOCATIE (Loc de joaca/ Playground)

S.C. ENTERTAINMENT VISION SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Cerințe:
  • Experiență relevantă într-o poziție similară (serviciu clienți și operațional);
  • Puternica organizare si coordonare a unei echipe;
  • Dorinta de a flexibiliza programul de lucru (ture);
  • Capacitatea de a face față situațiilor dificile care pot apărea în relația cu clienții și copiii;
  • Foarte bune abilități organizatorice, planificare, monitorizare și feedback;
  • Spirit antreprenorial și deschidere către soluții inovatoare;
  • Cunoasterea Limbii Engleza la nivel mediu.

Descrierea jobului

Gymboland este o companie lider în domeniul locurilor de joacă in-door pentru copii, oferind o experiență unică și distractivă pentru cei mici. Suntem în căutarea unui Manager Loc de Joacă pasionat și dedicat, care să se alăture echipei noastre și să contribuie la creșterea și dezvoltarea locației.

Responsabilități:
  • Coordonarea activităților zilnice ale locului de joacă Gymboland. Activitățile zilnice au loc într-un mall, atât în ​​weekend, cât și în zilele legale;
  • Asigurarea unui mediu sigur și curat pentru copii și părinți. Mentinerea relatiilor cu clientii si rezolvarea problemelor.
  • Recrutarea, instruirea, coordonarea si dezvoltarea echipei in vederea atingerii obiectivelor companiei; Documentatie angajati (fise de pontaj, documente) si contabilitate de baza (casa de marcat);
  • Efectuarea comenzilor si gestionarea stocurilor;
  • Organizarea de evenimente și petreceri tematice;
  • Promovarea locului de joacă;
  • Mentinerea relatiilor cu furnizorii, clientii si banca;
  • Gestionarea bugetului și raportarea rezultatelor către conducerea companiei.

Beneficii:
  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și plin de energie;
  • Posibilitatea de a contribui la dezvoltarea și creșterea unui brand de succes;
  • Salariu competitiv și pachet de beneficii motivante;
  • O echipă prietenoasă și profesionistă;
  • Oportunități de dezvoltare personală și profesională în cadrul companiei.
Dacă sunteți o persoană entuziastă, responsabilă și dornică să aduceți zâmbete pe fețele copiilor, vă invităm să aplicați pentru poziția de Manager Loc de Joacă Gymboland. Alăturați-vă echipei noastre și fiți parte dintr-o experiență de joacă memorabilă pentru copii și părinți!

Gymboland is specialized in kids`s entertainment with over 10 years experience in Romania. Gymboland Group has playgrounds in Malls from Bucharest, Ploiesti and Constanta.

Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 27 Apr. 2024 Expiră 27 Apr. 2024