Gratis

Manager locatie/ event planner locatie horeca OCLU

Soft Media Srl

Candidatul Ideal

Suntem in căutarea unui MANAGER DE LOCATIE cu o viziune strategică și inovatoare, capabil să conducă locatia OCLU si sa o dezvolte ca un reper în ospitalitate și divertisment. Acest rol necesită un echilibru între competențe de leadership demonstrat, expertiză în managementul ospitalității și o pasiune autentică pentru mâncare sănătoasă și cultură.

Calificări Necesare:
  • Experiență demonstrată în managementul evenimentelor, preferabil în domeniul ospitalitatii sau divertismentului, constrituie un real avantaj.
  • Cunoștințe si pasiuni solide despre industria muzicalăAbilități excelente de organizare și coordonare.
  • Abilități de comunicare eficiente și capacitatea de a lucra într-o echipă multidisciplinară.
  • Flexibilitate și capacitatea de a gestiona multiple sarcini simultan.
  • Cunoașterea limbii engleze la nivel avansat.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Cautarea activa si proactiva a oportunitatilor de colaborare cu diferiti artisti/ organizatori/ corporatii
  • Planificarea, organizarea și coordonarea evenimentelor (evenimente coprorate, prezentari, workshop-uri, concerte live, sesiuni DJ techno, spectacole de stand-up comedy, etc.).
  • Comunicare strânsa cu echipa de sala pentru a alinia meniurile cu tematica evenimentelor.
  • Colaborarea cu artiști și DJ pentru a crea programe captivante și diverse.
  • Gestionarea aspectelor logistice, inclusiv aranjamentele scenice și tehnice.
  • Menținerea unei atmosfere optime și gestionarea sistemulelor interioare pentru confortul vizitatorilor.
  • Lucrul cu echipa noastra interna de marketing pentru promovarea evenimentelor prin canale de comunicare adecvate.
  • Monitorizarea bugetului pentru fiecare eveniment.
  • Menținerea unei relații excelente cu furnizorii și partenerii.

Ce Oferim:
  • Oportunitatea de a face parte dintr un proiect unic si de anvergura, inca de la inceput, de a creste odata cu echipa
  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu creativ, cu mai multe activitati
  • Salariu competitiv și beneficii conforme cu experiența și calificările.
  • Un mediu de lucru susținut de o echipă pasionată și inovatoare.

OCLU este un spațiu multifunctional dotat cu restaurant, sala open space cu scena pentru artisti, bar si cafenea.

Oclu este situat într-o fostă fabrică transformată intr-un cadru industrial amenajat cu plante verzi. Ne concentram pe retete culinare sănătoase si usor de preparat, evenimente artistice si muzicale.

Spatiul nostru consta in sala open space 250mp cu bar + spatii adiacente 150 mp + curte interioara 120 mp+ alte spatii.
Publicat 29 Mart. 2024 Reactualizat 29 Mart. 2024 Expiră 28 Apr. 2024