Publicat 29 Nov 2019 | Reactualizat 27 Dec 2019 | Expiră 30 Dec 2019

Manager in camp / Field manager ( ferma de fructe moi )

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam un manager pentru câmp multi-calificat și cu experiență, care va fi responsabil pentru aspecte ale muncii din Ferma de fructe, care să includă, dar fără a se limita la zootehnie, recoltarea fructelor moi și lucrările în tunel împreună cu controalele bugetare. Avem nevoie de cineva care are pasiune pentru agricultură și care iubește să fie în preajma oamenilor și în aer liber. Vi se va cere să gestionați tot personalul (multinațional), inclusiv Supervizorii, personalul temporar și permanent, precum și desfășurarea zilnică a operațiunilor site-ului.

Rolul s-ar potrivi cu cineva care are experiență anterioară în gestionarea oamenilor ( ideal într-o fermă de fructe moi sau similar) și care are abilități excelente de management al oamenilor. O atenție pentru detalii este, de asemenea, necesară împreună cu posibilitatea de a da prioritate și rezolvarea problemelor în mod eficient. Veți fi responsabil pentru aspectul de sănătate și siguranță al tuturor operațiunilor pe teren.

Descrierea jobului

• Experiență minimă de 2 ani într-un rol similar

• Candidatul ideal va fi auto-motivat cu abilități bune de conducere

• Experiență anterioară în rol similar este esențială

• Evidență bună

•Conducator de echipă

•Corect și consecvent

•Cunoscător în calculatoare

• Oferim training extern suplimentar disponibil pentru candidatul potrivit

• Cazare disponibila

• Referinte esentiale

- Nivel engleza avansat
- FERMA OFERA UN SALARIU ANUAL DE 40000 DE EURO !

Greenhill Fruit Farm este o afacere condusa de trei generatii ale familiei. Ferma se afla in Irlanda , Enniscorty , Co Wexford . Impreuna suntem o echipa dedicata muncii noastre , producem produse de foarte buna calitate si crestem fructe moi cu metode traditionale dar si moderne .

Expirat

Manager in camp / Field manager ( ferma de fructe moi )  -  Greenhill Fruit Farm

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles