Gratis

Manager General Hotel

CETATE ALBA S.R.L.
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Atitudine pozitivă, constructivă
Integritate personală
O foarte buna capacitate de planificare și organizare a muncii proprii.
Experienta în coordonarea unei echipe numeroase;
Capacitatea de a lua decizii rapide, eficiente și responsabile.
Foarte bune abilități de planificare și organizare
Experiența în industria hotelieră constituie un avantaj

Descrierea jobului

Planificarea, organizarea, coordonarea, conducerea și controlul activităților hoteliere;
Mobilizarea personalului din subordine în vederea menținerii standardelor înalte ale serviciilor hoteliere oferite;
Gestionarea feedbackului din partea clienților și oferirea de soluții eficiente.
Activități de contabilitate primară.
Păstrarea relației cu furnizorii și gestiunea stocurilor.
Gestiunea personalului (recrutare, program, supraveghere).
Menținerea și dezvoltarea politicilor interne pentru a fi în raport cu cerințele industriei.
Alte activități administrative

Hotel Cetate din Alba Iulia dispune de 110 camere, amplasate pe cele 10 nivele. Amplasat in inima orasului, este destinatia ideala pentru turistii de business sau leisure, iar privelistea asupra cetatii Alba Carolina este de necomparat! Restaurantul are 250 de locuri, la care se adauga terasa de vara si bistro-ul. O echipa tanara, dinamica si profesionista completeaza experienta in acest hotel.

Publicat 5 Apr. 2024 Reactualizat 5 Apr. 2024 Expiră 5 Mai 2024