Publicat 02 Feb 2017 | Reactualizat 02 Mar 2017 | Expiră 06 Mar 2017

Manager Financiar

20 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Am creat la nivel national noua pozitie Manager Financiar pentru magazinele noastre. In functie de orasul dvs de interes aplicati pentru aceasta oportunitate de cariera!

Candidat ideal:
Studii superioare economice finalizate (Finante Banci; Contabilitate);
Experienta minim 1 an intr-o pozitie similara (experienta in Retail, reprezinta un avantaj);
Spirit antreprenorial;
Abilitati de management;
Orientare catre rezultate;
Bune abilitati de comunicare,negociere si organizare;
Orientare catre cerintele pietei si ale clientului;
Bune cunostinte de operare PC (MS Office);

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Organizeaza si gestioneaza din punct de vedere economic activitatea magazinului
Intocmeste situatii si rapoarte financiar contabile
Genereaza si verifica rapoartele aferente stocurilor
Asigura gestionarea activitatii legate de inchiderea/deschiderea de magazine

Oferim:

Traininguri si programe specializate de formare profesionala;
Posibilitati reale de dezvoltare in cadrul unei companii de renume la nivel national;
Oportunitatea alaturarii unei echipe tinere,dinamice si performante;
Salariu motivant;
Bonusuri de performanta corelate cu performanta;
Bonuri de masa.

ALTEX ROMANIA SRL este lider de piața pe segmentul de electronice, electrocasnice, IT&C si multimedia din Romania, iar dorința noastră este sa rămânem pe locul 1, oferind clienților o experiență consistenta si uimitoare.

Echipele Altex împart meritul pentru poziția pe care o avem în momentul de față pe piața de produse electronice, electrocasnice, IT&C și multimedia din România. Echipe formate din oameni cu personalități diferite, moduri de gândire diferite și calități diferite care lucrează împreună pentru a-și menține poziția de lideri în domeniile lor.

Altex înseamnă leadership, inovație încredere si garanția unui preț corect pentru produsele de care ai nevoie zi de zi!

Expirat
Manager Financiar  -  ALTEX ROMANIA SRL