Publicat 02 Feb 2017 | Reactualizat 16 Feb 2017 | Expiră 05 Mar 2017

Manager Financiar

20 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în Financiar / Contabilitate

Candidatul ideal

Am creat la nivel national noua pozitie Manager Financiar pentru magazinele noastre. In functie de orasul dvs de interes aplicati pentru aceasta oportunitate de cariera!

Candidat ideal:
Studii superioare economice finalizate (Finante Banci; Contabilitate);
Experienta minim 1 an intr-o pozitie similara (experienta in Retail, reprezinta un avantaj);
Spirit antreprenorial;
Abilitati de management;
Orientare catre rezultate;
Bune abilitati de comunicare,negociere si organizare;
Orientare catre cerintele pietei si ale clientului;
Bune cunostinte de operare PC (MS Office);

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Organizeaza si gestioneaza din punct de vedere economic activitatea magazinului
Intocmeste situatii si rapoarte financiar contabile
Genereaza si verifica rapoartele aferente stocurilor
Asigura gestionarea activitatii legate de inchiderea/deschiderea de magazine

Oferim:

Traininguri si programe specializate de formare profesionala;
Posibilitati reale de dezvoltare in cadrul unei companii de renume la nivel national;
Oportunitatea alaturarii unei echipe tinere,dinamice si performante;
Salariu motivant;
Bonusuri de performanta corelate cu performanta;
Bonuri de masa.

ALTEX ROMANIA SRL este lider de piața pe segmentul de electronice, electrocasnice, IT&C si multimedia din Romania, iar dorința noastră este sa rămânem pe locul 1, oferind clienților o experiență consistenta si uimitoare.

Echipele Altex împart meritul pentru poziția pe care o avem în momentul de față pe piața de produse electronice, electrocasnice, IT&C și multimedia din România. Echipe formate din oameni cu personalități diferite, moduri de gândire diferite și calități diferite care lucrează împreună pentru a-și menține poziția de lideri în domeniile lor.

Altex înseamnă leadership, inovație încredere si garanția unui preț corect pentru produsele de care ai nevoie zi de zi!

Manager Financiar  -  ALTEX ROMANIA SRL

Avem rezoluții bune de ținut tot anul.
Vrei și tu una?

Da, surprinde-mă