Publicat 30 Iul 2015 | Expiră 31 Aug 2015

MANAGER FERMA LEGUMICOLA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ferma ecologica de linga Bucuresti, in proces de dezvoltare si eficientizare, cautam
INGINER AGRONOM, SPECIALIZAT IN LEGUMICULTURA / HORTICULTURA, culturi de cimp si solarii.
Experienta anterioara in domeniul ecologic e un plus, dar nu e absolut necesara.
VARSTA: NU CONTEAZA. Conteaza usurinta lucrului cu personalul din subordine si ceilalti colegi din echipa, pasiunea pentru lucrul bine si eficient facut.
Portofoliu de clienti existent! VA RUGAM CONSIDERATI CU ATENTIE CERINTELE NOASTRE VERSUS EXPERIENTA DVS INAINTE DE A APLICA - AVEM NEVOIE DE EXPERT IN LEGUMICULTURA si in secundar, HORTICULTURA!

Descrierea jobului

Raspunde de implementarea planului de culturi agreate cu Directorul General
Coordoneaza echipa de muncitori,
Documenteaza procese, proceduri, mentine jurnale pentru culture
Implicat in decizii legate de dezvoltare ferma (achizitii echipamente, accesare fonduri EU)

Ferma ecologica in crestere constanta, ce urmareste trecerea la nivel superior - profesionalizare in toate posturile cheie.
Proiecte multiple de dezvoltare a portofoliului, extindere terenuri, colaborari cu terti, metode inovative de vinzare (directa spre clientul final).

Expirat
MANAGER FERMA LEGUMICOLA  -  FLORIN BULIGOANEA PFA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles