Gratis

MANAGER DRISTOR KEBAB

DRISTOR KEBAB
3 poziții

Candidatul Ideal

- Disponibilitate imediata
- Abilitati de planificare, organizare si control
- Minim 3 ani experienta pe o pozitie similara
- Responsabilitate si seriozitate
- Dinamism, flexibilitate si spirit de echipa
- Bune abilitati de comunicare orala si scrisa

Descrierea jobului

- Gestionezi și supraveghezi toate activitățile din restaurant;
- Te asiguri că toți clienții sunt serviți corespunzător și într-un mod politicos;
- Te asiguri că toți clienții sunt mulțumiți de mâncare și de serviciile din restaurant;
- Monitorizezi personalul din restaurant și planifici programul de muncă;
- Planifici strategiile de marketing;
- Răspunzi eficient și rapid la întrebările clienților și la reclamațiile primite;
- Instruiești și evaluezi performanța personalului;
- Planifici inventarul, estimezi costuri, bugete și necesarul de marfă;
- Gestionezi aprovizionarea cu produsele necesare;
- Menții relații bune între colegi;
- Implementezi strategii pentru a crește productivitatea și vânzările din restaurant;
- Coordonezi și motivezi personalul;
- Întocmești și comunici raportările interne;
- Te asiguri că sunt respectate normele din Regulamentul Intern;
- Te asiguri că mâncarea este pregătită respectând normele de calitate și de igienă.

Beneficii:

- Salariu fix + bonus performanta
- Perioada contractuala nedeterminata
- Tichete de masa

Renumită pentru gustul său autentic și serviciile de calitate, Dristor Kebab își extinde echipa. Hai si tu sa faci parte din echipa noastra!
Publicat 18 Apr. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 18 Mai 2024