Publicat 02 Iun 2019 | Reactualizat 27 Iun 2019 | Expiră 05 Iul 2019

Manager depozit

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Avem nevoie de un pescar, dornic sa se dezvolte si sa invete lucruri noi, sa cunoasca limba engleza ( nivel mediu-avansat).
Constituie un avantaj: cunoasterea pachetului Office, Socia Media.
Oferim salariu lunar fix( tot pachetul social) si procent din vânzări !

Descrierea jobului

Descrierea companiei

Ambarcațiuni și accesorii

Expirat
Manager depozit  -  Fishing Boats Expert

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles