Gratis

MANAGER de ZONA : TIMISOARA-ARAD-CARAS SEVERIN

SC UNICARM SRL

Candidatul Ideal

Experienta de lucru intr-o pozitie similara de min. 2 ani, de preferat in FMCG
Studii superioare licentiate
Abilitati de leadership, probate prin experientele anterioare
Spirit de lucru în echipa, flexibila si deschisa la schimbare;
Excelente abilitati de comunicare. Constituie un avantaj cunoasterea limbii engleze;
Capabilitati de analiza, interpretare a datelor si agregare a planului de actiune

Abilitati de planificare si organizare

Cunostinte avansate operare PC: Microsoft Office,.Reprezinta un avantaj experienta de lucru in Power BI

Descrierea jobului

Vrei sa faci parte dintr-o companie in care poti sa inveti si sa te dezvolti?
Te motiveaza sa stii ca munca ta contribuie la succesul intregii echipe de vanzari?
Suntem nerabdatori sa primim cv-ul tau pentru pozitia de Manager Vanzari, in cadrul departamentului Comercial.
Descrierea postului:
Asigura managementul echipei locale de vanzari si logistica, cu scopul de a maximiza rezultatele de vanzari, de a capta oportunitatile de vanzare si de a asigura satisfactia clientilor nostri.

Sarcini si responsabilitati:
Coordoneaza echipa locala de vanzari si logistica.
Asigura mediu optim pt atingerea obiectivelor de performanta
Este complet implicat in motivarea echipei, dezvoltarea subordonatilor si asigurarea suportului necesar pt obtinerea obiectivelor
Implementeaza strategia de vanzari, procedurile si procesele interne
Identifica si abordeaza oportunitatile de crestere in aria de responsabilitate
Contribuie permanent si genereaza idei noi pt imbuntatirea strategiei locale de vanzari, a proceselor de lucru si a atmosferei la locul de munca
Oferta noastra cuprinde:
Pachet financiar atractiv, compus din parte fixa si bonusuri de performanta
Masina de servici, laptop si telefon
Suport in dezvoltarea profesionala si personala

SC Unicarm SRL este producator si distribuitor national de carne si preparate din carne, lactate, lapte praf, panificatie / cofetarie si patiserie si inghetata.
Nivelul investitiilor in echipamente de ultima generatie, reteaua de distributie dezvoltata, filozofia si atitudinea noastra dinamica si optimista, au drept rezultat pozitionarea societatii intre pricipalii jucatori national in aceste domenii.
Structura de vanzare acopera atat retea de magazine proprii in nordul si vestul tarii, cat si structura de distributie si logistica

Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024