Publicat 16 Aug 2017 | Reactualizat 15 Sep 2017 | Expiră 16 Sep 2017

MANAGER DE TURA RESTAURANT PENTRU PIZZA HUT GALATI

4 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Dorim angajati care sa agreeze interactiunea cu clientii ,sa fie creativi si flexibili,sa lucreze cu pasiune si daruire.
Studii superioare
Cunostinte medii de operare a calculatorului ( Word, Excel, PP, Internet)
Bune cunostinte de limba engleza

Descrierea jobului

Pachet salarial motivant
Training specializat
Job stabil
Tichete de masa
Program flexibil de lucru adaptat nevoilor dumneavoastra
Oportunitatea de a lucra intr-o atmosfera profesionista
Beneficiati de contract de munca pe perioada nedeterminata si veti lucra intr-o echipa tanara si entuziasta.

Lant international de restaurante cu peste 44.000 de locatii deschise in mai mult de 100 de tari.
Cu o experienta de peste 50 de ani, Pizza Hut pune accent pe dezvoltarea profesionala a angajatilor sai.
Este o companie multinationala cu o puternica ascendenta pe plan intern si international care ofera angajatilor sai posibilitatea unei cariere.

Expirat
MANAGER DE TURA RESTAURANT PENTRU PIZZA HUT GALATI  -  PIZZA HUT