Publicat 08 Mar 2020 | Reactualizat 07 Apr 2020 | Expiră 08 Apr 2020

Manager de proiect

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

O persoana care isi doreste sa activeze in mediul ONG, sa conduca un proiect care sprijina direct educatia si excelenta in diverse domenii de activitate.
O persoana organizata, un bun coordonator care stie sa-si organizeze timpul in mod eficient.
O persoana care isi asuma raspunderea pentru actiunile sale: un sef iti arata calea, pasii trebuie sa ii gaseasca fiecare cel putin atata vreme cat nu exista situatii exceptionale
O persoana care greseste, gandeste si invata: sa ia decizii de unul singur pana la un anumit nivel, pune intrebari inteligente, invata din greseli si nu le mai repeta, ajunge sa fie expert in domeniul sau de activitate.
O persoana care stapaneste bine limbine romana si engleza, cel putin.
O persoana care crede in proiectul "Spre Nord!" si care lucreaza atat pentru dezvoltarea acestuia, a persoanelor direct influentate dar si a sa personala.
Cautam o persoana care sa indregeasca mediul academic si intelectual.

Un avantaj (si prioritate) au persoanele care trimit cv-ul nu doar pe platforma ejobs.ro ci si pe adresa noastra de email (office@spre-nord.ro) impreuna cu o scrisoare de intentie.

Descrierea jobului

Responsabilitatile generale ale unui project manager:

- coordonarea la nivel general a intregii activitati a centrului de studii incluzand si nelimitandu-se la: administrarea sediului, pastrarea legaturii cu coordonatorii de grupe, stabilirea programului de lucru, stabilirea dinamicii grupelor etc.;
- mentinerea relatiilor cu tertii: colaboratori, presa, sponsori, mediul universitar etc.;
- initerea, modificarea si anularea de proiecte secundare in care sa fie implicat "SPRE NORD", sub orice forma;
- modificarea, ajustarea si imbunatatirea activitatii generale a ONG-ului raportat la carere si realitatea obiectiva;
- cresterea sau descresterea numarului de angajati, colaboratori, membri etc.

Pe scurt, coordonarea generala a activitatii proiectului "SPRE NORD".

Dintre beneficiile pe care le oferim, mentionam:

- posibilitatea de a activa in mediul academic si intelectual al Brasovului si nu doar;
- posibilitatea de a activa in mediul ONG, pentru cei pasionati de asa ceva;
- salariu atractiv, cu posibilitati de crestere, pe masura ce activitatea creste de asemenea;
- lucru in spatiul de birouri "premium" plus loc de parcare propriu, in centrul Brasovului;
- laptop, telefon de serviciu, orice alte obiecte de inventar mai sunt necesare;
- posibilitatea de a-si aduce aportul personal (prin punerea in practica a diverselor idei) in calea pe care o va urma proiectul "SPRE NORD".

„SPRE NORD” este creat pentru a veni în sprijinul celor care au aspirația de a activa, inova și excela în domeniile care le stârnesc pasiunea și motivația.

Este un proiect bazat pe conceptele de „hub” și „forum” prin care îi invităm pe cei interesați de anumite subiecte (business, literatură, marketing, istorie, sociologie, filosofie, psihologie, alpinism, fotografie, astronomie, fizică, mediul ONG și altele) să se înscrie, să studieze, să aprofundeze ramurile de interes, să se cunoască între ei, să discute și să dezvolte, pentru ca într-un final, folosindu-se de toate aceste inputuri, să creeze noi idei pe care să le materializeze în viitoare proiecte.

„SPRE NORD” este spațiul de studii, discuții și creație, care împreună cu toate dotările necesare, este pus la dispoziția membrilor.

Prin aducerea împreună a unor oameni care împărtășesc aceleași interese, idei și pasiuni, „SPRE NORD” este totodată o formă de cunoaștere colectivă – cel mai eficient mijloc de învățare și coagulare a informațiilor.

Toate detaliile necesare sunt prezentate pe site-ul oficial, www.spre-nord.ro.

Expirat
Manager de proiect  -  Asociatia Revo Team Adventures - Proiect SPRE NORD!

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles