MANAGER DE PRODUS - ECOGRAFE

CORTECH MED - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

- studii superioare finalizate
- cunostinte de limba engleză la nivel avansat
- disponibilitate pentru deplasări interne și externe
- cunoștințe temeinice de IT și medicale la nivel mediu / avansat
- experienta in același domeniu (manager produs ecograf) sau intr-un domeniu similar (manager echipament medical)
- excelente abilitati de comunicare si negociere
- abilitati organizatorice si de prioritizare, cu orientare catre rezultat, performanta si client
- permis auto categ. B

Descrierea jobului

- cunoașterea in detaliu a produselor
- prezentarea produselor clienților
- utilizarea avansată a produselor, inclusiv prezentarea aplicațiilor specifice
- întocmirea configurației in funcție de preferințele clienților, precum și întocmirea ofertelor de preț.
Publicat 10 nov. 2021 Expiră 10 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos