Gratis

MANAGER DE PRODUS DERMATO COSMETICA PT MUNTENIA SI MOLDOVA

EUMEDICAL CONCEPT CARE S.R.L.

Candidatul Ideal

Experienta in product management si vanzari de minim 2 ani;
- Abilitati de comunicare/negociere;
- Orientare catre client;
- Absolvent de studii superioare(preferabil in medicina, farmacie sau bioinginerie medicala);
- Permis de conducere cat. B;
- Cunostinte bune de limba engleza, scris si vorbit;
- Caracter dinamic si organizat;
- Abilitati de comunicare si negociere;
- Reale abilitati de comunicare;
- Disponibilitate de deplasare in teritoriu.
- Domiciliul stabil in: Bucuresti, Ploiesti, Buzau sau Brasov.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
- Gestioneaza si dezvolta portofoliul de produse astfel incat sa asigure constanta si interes in derularea proiectelor companiei;
- Asigura suportul necesar clientilor in identificarea optima a solutiilor prezente din portofoliul existent;
- Monitorizeaza lista clientilor pentru fiecare proiect in parte urmarind obtinerea de informatii utile in dezvoltarea portofoliului de produse;
- Elaboreaza si dezvolta planul de marketing astfel incat sa asigure cadrul general de promovare al proiectelor in care este implicat;
- Asigura transferul de informatii si cunostinte prin programe de informare si training pentru echipa de vanzari si pentru parteneri;
- Monitorizeaza evolutia pieteti urmarind realizarea target-lui de profit.

SE OFERA:
- Un loc in care imbini abilitatile cu resursele;
- O cariera bazata pe creativitate;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala si personala.

EUMEDICAL CONCEPT CARE S.R.L. este distribuitorul oficial al unora dintre cele mai exclusiviste si prestigioase brand-uri de produse cosmetice(Colorescience) si pentru ingrijirea parului(DSD deLuxe). Avem dezvoltata o retea din cei mai selectivi clienti si colaboram cu cei mai renumiti dermatologi, clinici, spa centre, saloane de frumusete si cabinete estetice din Romania.

In cel mai scurt timp vrem sa devenim cei mai buni dintre cei mai buni. De asta avem nevoie de tine si tu ai nevoie de noi!

Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024