Manager de locatie

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Maison des Crepes Bucuresti angajeaza manager de locatie.
Suntem in cautatrea unei persoane responsabile, dornice de munca, dedicata si orientata spre profitabilitate. Daca te incadrezi in aceste caracteristici si ai minim 1 an de experiente in domeniul HoReCa, inseamna ca esti candidatul ideal.

Oferim un pachet salarial avantajos si numeroase opirtunitati de dezvoltare, intrucat si brandul nostru este in deplina expansiune la acest moment.

Descrierea jobului

- organizează activitatea echipei;
- lucrează eficient și proactiv cu managerul de restaurant;
- preia unele atribuții ale managerului de restaurant;
- actualizează agendele de lucru;
- instruiește personalul, dacă este nevoie;
- responsabil de urmărirea stocurilor și asigurarea controlului calității;
- operează documente financiare, achiziții și ține legătura cu firma de contabilitate;
- găsește soluții pentru îmbunătățirea serviciilor;
- redactează și modifică rapoarte lunare - promovează restaurantul.

Maison des Crêpes aduce savoarea și gustul autentic al clătitelor franțuzești într-o locatie urbană, intimă, unde pasiunea pentru fine dining se întâlnește cu tradiția celui mai iubit desert din lume.

Publicat 28 ian. 2022 Expiră 27 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos