de ani Fără Frică...

Publicat 27 Aug 2008 | Reactualizat 24 Sep 2008 | Expiră 27 Sep 2008

MANAGER CALITATE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

SE CER:

- foarte bune abilitati de organizare si planificare
- capacitatea de a lucra independent
- experienta in domeniu
- cunostinte privind proiectarea, implementarea si functionarea sistemelor de management al calitatii ISO 9001/9004

Descrierea jobului

SE OFERA:
- posibilitatea unei cariere de succes in cadrul unei companii in continua dezvoltare
( pachet financiar atractiv, masina de servici, etc)
RESPONSABILITATI
- responsabil cu asigurarea functionarii sistemului de management al calitatii
- conduce si coordoneaza activitati de asigurare a managementului calitatii
- evaluarea periodica a sistemului de management al calitatii

TANGO Scraps Recycling Company este unul din liderii în domeniul reciclării deseurilor industriale, în Galati.
Societatea se afla intr-un proces sustinut de dezvoltare urmarind sa ofere solutia completa referitoare la preluarea tuturor deseurilor industriale reciclabile. De asemenea, intr-un termen relativ scurt, societatea va demara proiecte de dezvoltare pe plan national in acelasi domeniu.
Punctele forte ale companiei sunt calitatea seviciilor oferite, performanta si profesionalismul.
Metodele de management modern permit valorificarea potentialului individual si dezvoltarea personala, in conditiile unui mediu de munca competitiv corelat cu un sistem de motivarea deosebit si care obliga la performanta.

Expirat
MANAGER CALITATE  -  TANGO SCRAPS RECYCLING COMPANY

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles